Competence Call Center - CCC

• Site: www.yourccc.com

Evaluari companie Competence Call Center - CCC

Am muncit pe un proiect cu renume worldwide Turkish Airlines

21.02.2016 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Proiecte alese Turkish Airlines, Sunrise, Ing, Rds, RyanAir, 888. Colegii foarte sufletisti program flexibil ambient placut

Contra
Targeturile sunt ca misterul vietii si mai ales daca ai evaluator pus pe tine sau pe altii din alte motive care iti vede doar defectele in evaluari calitatile iti sunt ascunse. Ascultati-va angajatii nu mai fiti aroganti, just a brainstorming

Sfaturi nu am ce sa va dau pentru ca priviti persoanele doar ca pe niste cifre si in companie se practica metoda nimic nu-i de neinlocuit. De altfel trafic mare de persoane in firma.

Full time - Asistent Relatii Clienti - Bucuresti

Am lucrat pe un proiect foarte interesant

06.02.2016 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Multitudinea de proiecte de unde poti alege. Salariul e ok pentru inceput. Salariul e compus din salariul de baza, bonuri de masa 1 pe zi lucratoare si bonus de limba straina (mai putin engleza).

Colegii si sefii foarte de treaba. Programul a fost flexibil pentru ca a fost in ture, dar asta depinde de la proiect la proiect

Teleperformance Romania
Optima Solutions Services SRL
Optima Solutions Services SRL
Inginer de sistem in informatica
- Se acorda un card de 20 lei lunar din care iti poti lua de la tonomat dulciuri/ sucuri/ cafea/ ...
Project manager
oportunitati de dezvoltarecolegi foarte deschisisalarii bunetehnologii noiproiecte interesante
Work from home si flexibilitate
Credit Controller
Administrative Officer