Competence Call Center - CCC

• Site: www.yourccc.com

Evaluari companie Competence Call Center - CCC

La inceput totul roz, dar dupa un timp incepe sa-ti dea dureri de cap. Orice ai face, nu te angaja aici!!!

02.04.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Colectivul misto
Programul de lucru minunat

Contra
Sefi ingamfati ce desconsidera angajatul si-l trateaza ca pe o sluga
Comunismul e in floare
Doar obligatii, niciun drept
Schimbari foarte dese de task-uri, echipe, TM-i, QA-i... intr-un an e posibil sa fie atatea schimbari sa ai impresia ca lucrezei de 10 ani pentru ei.
Management-ul te demotiveaza si mereu stai cu frica in san ca urmeaza sa se inchida proiectul. Nu ofera niciun fel de stabilitate.
Azi dau afara 20 de oameni, saptamana viitoare angajeaza 10 oameni. Schimbarile nu au sens, sunt complet dezorganizati. Ameteala totala.

Directorul actual trebuie schimbat rapid. De cand a fost pus in functie (2018) lucrurile au luat-o la vale. Pana si femeia de servici s-a saturat de management si si-a dat demisia. Ca sa nu mai vb de PM-ul de pe ebay si slujitorul lui loial, TM-ul poreclit "Comunistul".

Full time - Brasov

Operator call center

27.03.2019 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Program Flexibil, mediu de lucru placut

Cea mai cool experienta de munca

19.03.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Colectiv minunat
Salariu multumitor
Flexibilitate

Dezastru.

25.02.2019 - Fost angajat Util (2)

Pro
Locatie vizavi de metrou. Atat.

Lipsa de profesionalism, angajatii se cupleaza intre ei. Managerii se cupleaza cu subalterni si apoi ii promoveaza, sau daca nu 'merge' le cauta nod in papura sa ii dea afara sau ii fac sa isi dea demisia. Salariul este unul mic. E ok pentru un student care vrea sa isi completeze bugetul sau daca esti disperat ca nu ai un loc de munca si trebuie sa aduci un venit in casa, altfel nu. Cand esti nou esti luat peste picior si daca ceri ajutorul abia daca iti este oferit...uneori cei care te supravegheaza abia stiu rocedurile. Ce se face in training este nefolositor in momentul in care esti pus sa lucrezi cu clientul.
etc etc

22.02.2019 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Cladirea este aproape de gura de metrou.

TELUS International Europe
Stagiar
program flexibilatmosfera relaxatăcantinăoportunități de avansarevolum mic de muncă, după caz
Operator date calculator
-echipa tanara-plata la.timp-orar flexibil
Analist financiar
CulturaOrganizareProcese/ proceduri bine documentate
Concurs
Barista
Sales & Customer Support ...