Competence Call Center - CCC

• Site: www.yourccc.com

Evaluari companie Competence Call Center - CCC

Cat mai aproape de colaps

02.05.2018 - Angajat Full time Util (13)

Pro
In ultima vreme nu prea mai sunt argumente pro, din pacate.

Contra
Este minunat sa te trezesti intr-un sat fara stapan, ca de, tentatia e mare si salariul mic. Ce e si mai misto sa vina un nene, care nu a avut parte de o prezentare oficiala. Nu stii cine e, de unde e si ce naiba face in companie. Mi se pare o lipsa TOTALA de profesionalism din partea "sefilor" sa aduca un nou Project Manager, (deoarece pentru cel de dinainte tentatia a fost MUUULT prea mare) si sa nu fie prezentat oficial. Nu stii cine, cum e si cum arata. Inca o dovada de incompetenta mizerabila. Pacat :(

Sa angaje oameni competenti si dornici sa lucreze, sa isi faca datoria, mai profesionali. Sa nu mai puna baza pe cantitate ci pe calitate, deoarece nu e vorba despre ei, despre mine ci despre clienti, doar de asta se numeste serviciu clienti. Cei care fac calitate nu au diplome de vorbitori de limba, ceea ce mi se pare incredibil. Consider ca pentru a face calitatea unui agent trebuie sa fii tu insati un vorbitor avizat. Marirea salariilor ca vad ca sarcinile sunt din ce in ce mai multe.

Full time - Agent telecomunicatii - Bucuresti

Un job ok daca managerul general nu este in vizita pe acolo.

10.04.2018 - Angajat Full time Util (14)

Pro
Este o rampa de lansare. Poti acumula experienta pentru posturi ma bine platite. Colegii sunt ok. Toata lumea e fericita cand managerul general nu este acolo.

Am lucrat in cadrul companiei pentru aproximativ 3 luni fiind customer support pentru o companie aeriana.

31.03.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Salariul este destul de bun fata de ceea ce ofera alte companii, uneori iti poti face tu programul saptamanal, sunt respectate zilele libere, trebuie sa dai dovada intotdeauna de profesionalism.

Nu am stat mult la ei dar experienta a fost placuta si recomand tuturor sa incerce

29.03.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Daca iti place sa vorbesti la telefon este locul perfect pentru tine.
Mediu de lucru placut
Salariu peste medie
Leaderii de echipa ok

Companie serioasa. Manageri foarte slabi.

22.03.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Atmosfera relaxata. Se accepta aproape orice nivel de limba straina. Chiar si nivel "dezastru".

Locuri de munca GRS - Global Remote Services
Teleperformance Romania
Staff responsible
-program flexibil-traininguri
Programator senior
Masa asigurata (cantina proprie)Cafea asigurataParcare si spalatorie auto propriiColegi ok (cel ...
Locul unde e amplasat biroul, pentru ca e foarte accesibil, conditiile oferite, pentru ca sunt ok ...
Inginer productie
Electrician