Cora Romania

• Site: www.cora.ro

Evaluari companie Cora Romania

coruptie si rea-credinta gratuita

20.07.2017 - Fost angajat Full time Util (4)

Pro
pleci cu cumparaturile facute ca oricum bonurile de masa sunt blocate pe Cora

Contra
mediu de lucru sociopat - 11.09.2009 Placintaru Madalina si gasca m-a acuzat ca am lovit-o pentru a ma concedia disciplinar, am castigat si m-am reintegrat in munca prin hotararea judecatoreasca 43961/3/2009

Dupa ce au falsificat 3 sanctiuni disciplinare ca nu le-a convenit ca i-am dovedit in judecata, pe 02.11.2012 m-au concediat disciplinar din nou mintind ca refuz sa lucrez si alte bazaconii, si de data asta au dat spaga ca judecatorii refuza sa judece pana in prezent dupa ce au incercat degeaba sa treaca de mine o hotarare falsificata de perimare mintind si ca n-am cerut judecata in lipsa in 44914/3/2015 dupa ce au plimbat dosarul din 2012 prin tara 3 ani

Am publicat ultima contestatie care demonstreaza inclusiv coruptia totala a magistraturii aici: https://www.scribd.com/document/330305649/contestatia-concedierii-disciplinare

Fiti mai barbati - dati-va bani direct in cont ca nu e nevoie de parandarat prin Departamentul "Mircea fa-te ca lucrezi" IT fiindca nu intereseaza pe nimeni cum delapidati firma, cum nu intereseaza pe nimeni ca angajati pe pile si pe spaga si ca spalati bani sa scapati de taxe catre statul roman prin chirie catre propriile firme din paradisuri fiscale

Full time - Programator IT - Bucuresti

Cora lucrator in depozit

26.05.2017 - Angajat Full time Util (16)

Pro
Bun pentru un loc de munca stabil si cu salariul mereu la timp

Cora casier

22.05.2017 - Angajat Full time Util (20)

Pro
Este loc de munca stabil, salariul la timp

Lucrator comercial la Cora

11.05.2017 - Angajat Full time Util (14)

Pro
Salariul si mediul de lucru. Nu este o munca dificila, dar este stabil

Oferte care ti s-ar potrivi

Avantajul principal este ca ai de munca si daca iti faci treaba nu ai probleme la munca

13.01.2017 - Angajat Full time Util (20)

Pro
Salariul la timp si stabilitatea pe care o ofera compania.

Sef departament
Salarizare, prime trimestriale, seriozitate, oportunitate de promovare.Dacă te dedici în ceea ce ...
Program de lucru 08-16:00.Orele suplimentare se obtin greu dar se platesc ok
Casier-asistent comercial
Salariul la timp,echipa bună, management ok
Concurs
Auditor