Data Room SRL

Data Room SRL

• Site: www.serverroom.net

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Data Room SRL

Doar ca un prim job

09.09.2022 - Fost angajat 2020 - Part time

Pro
- sa zicem ca si student e ok, part-time in paralel cu facultatea dar chiar si asa e de evitat

Contra
- Cauta programatori dar pe contract esti trecut "operator pc".
- Au pretentii de la studenti sa stie multe, sa lucreze independent dar pe salariul minim
- Ca si incepator nu primesti o introducere buna in proiecte iar daca intrebi ceva ti se vorbeste de sus, pe ton superior
- Anunt de angajare pe acelasi post tinut foarte mult timp (RED FLAG). Daca nu gaseste om pentru un post timp de 6 luni - 1 an, trebuie sa-ti pui niste semne de intrebare
- Se vorbeste in salariu brut sa para mai mare.

Tineti cont de feedback-ul oamenilor date pe toate platformele.

Fost angajat 2020 - Part time - Galati
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Nu recomand

25.03.2022 - Fost angajat 2020 - Part time

Pro
Nu este nimic pro

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Bun pentru un incepator dar nu stati mai mult de un an in firma

05.10.2021 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
- un punct bun de inceput pentru domeniul IT mai ales daca faci si facultatea simultan
- inveti multe lucruri utile nu numai tehnice dar si cand vine vorba de relationarea cu oameni straini
- clientii fiind toti straini, poti sa iti dezvolti capabilitatile de vorbire a limbii engleze
- au contract cu firma de curatenie care vine si face curat de 2 ori pe saptamana
- biroul are cam tot ce ii trebuie
- daca nu e nimic de facut atunci ai timp liber, uneori chiar si ture intregi aproape libere

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Buna doar pentru entry level

26.03.2021 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
- Colegi minunati
- Atmosfera relaxata la munca

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Servicii bune de hosting si un kickstarter in lumea multi-nationalelor perfect pentru studenti

26.05.2020 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Un job perfect pentru a fi initiat si invata noi lucruri utile atat soft cat si technic