Decathlon Romania

Comert

• Site: www.decathlon.ro

Evaluari companie Decathlon Romania

Evaluare Decathlon- Nume mare - Management slab

19.08.2017 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Nu am puncte pro pentru acest angajator

Contra
Am inceput activitatea in Decathlon in 17.07.2017, optand pentru functia de operator logistica dupa refuzul angajatorului vizavi de un post disponibil pentru manager logistica. A fost cea mai neinspirata alegere pe care am putut-o face. Am acceptat totusi aceasta varianta datorita formarii unei echipe noi si a unui nou punct de lucru, urmand ca dupa 2 saptamani de acomodare in magazin sa fiu detasat timp de 2 luni in Ungaria pentru a acumula cunostinte si a le aduce in Romania. Am revenit in tara dupa 2 saptamani petrecute in Ungaria, primind feedback pozitiv din partea colegilor unguri, in acelasi punct de lucru din Iuliu Maniu. Aici mi-am exprimat deschiderea sefului meu direct pentru a accesa in viitor un post conform pregatirii si experientei mele profesionale, find sfatuit totusi sa nu renunt la Decathlon. La 2 ore am primit un telefon de la acelasi sef ca in termen de 6 zile sa ma prezint si sa-mi semnez cererea de incetare contract. Bineinteles ca nu am primit nicio explicatie in acest sens, desi am solicitat-o, iar abateri din partea mea nu au existat defel. Momentan sunt inca angajat, luni ma voi prezenta la munca, desi am fost sfatuit telefonic de HR sa nu o fac. Nu recomand deloc acest angajator, care in ciuda imaginii de promotor sportiv se foloseste de oameni intr-un mod neortodox, pe salarii mici.

Managementul secundar este facut dupa ureche, orgolii si relatii

Full time - Operator logistica - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Am o experienta pozitiva

06.06.2017 - Angajat Full time Util (14)

Pro
Echipa cu care lucrez

Super echipa!

22.05.2017 - Angajat Full time Util (16)

Pro
Echipa si mediul tanar de lucru. Intelegere, program flexibil, recomand pt. cei la inceput si care vor sa invete si sa se dezvolte

Decathlon

04.04.2017 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Echipa tanara si dinamica, chiar este un mediu super prietenos. Recomand nu numai pt. cei pasionati de sport.

Decathlon

04.11.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Ai un job si ai posibilitatea de a interactiona cu clienti, de a acumula experienta si de a lua parte la anumite formari

Locuri de munca Yves Rocher Romania
Hornbach Romania
Locuri de munca Hornbach Romania
Hornbach Romania
Customer success manager
Training-uri gratuite in diverse domenii, atmosfera plăcută, activitate ușoară fără presiuni ...
Integration Specialist
Mediu de lucruProgram flexibilPachet de beneficii mare.
Colegii de echipa sunt foarte ok
Integration Engineer
Order to cash junior ...