Dedeman

3.6
  • Site: www.dedeman.ro

Evaluari companie Dedeman

Este o companie extrem de serioasa

12.12.2017 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Salariu bun,mediu placut de munca

Contra
Ar trebui mai multi angajati si mai implicati

Angajarea mai multor consultanti de vanzari si agenti de securitate incinte

Full time - Agent securitate - Cluj-Napoca

O firma care promoveaza oameni din interior si investeste in dezvoltare.

11.12.2017 - Fost angajat Full time Util (15)

Pro
Traininguri de vanzari, de atitudine, politica de expansiune continua, promovare oameni din intern

La prima vedere pare o afacere de "succes" dar curand iti dai seama ca este o firma cundusa de oameni cu angajati mediocri care seamana cu niste roboti care fac totul mecanic fara tragere de inima si asta din cauza rezistentei la schimbare a fratilor Paval care nu se mai ocupa de afacere ei au lasat totul in seama fratilor lor care conduc dictatorial, nimeni nu se ocupa de problemele grave pe care le are firma precum lipsa spatiului de stocare si de aici pleaca tavalucul marfa care sta in conditii improprii afara, foarte multa se deterioreaza si se rezolva in doua feluri sunt penalizati angajatii si astfel firma castiga milioane de euro sau se face retur la furnizor si astfel Dedemanul se spala pe mani fara sa rezolve problema. Daca iti doresti sa lucrezi aici te rog sa iei in calcul ca vei plati scump pentru ca indiferenta celor care conduc este totala te vor chema in birou si iti vor spune ce sa faci nu cu ce te confrunti vei fi un pompier si vei stinge tot timpul incendii siai mult ca sigur nu vei reusi sa rezolvi probleme care nu tin de tine ,stresul este fantastic ,munca de sclav iar daca mai ai si un credit la banca ti-ai semnat sentinta de a lucra aici pentru visul altuia. Exact cum era in comunism este si aici totul este pe pile, cunostinte, relatii deci daca vei fi supus si vei executa intocmai ordinele imclinandu-te in fata sefilor vei un sclav prins in cursa sobolanului si doar daca tu alegi sa faci o schimbare iti vei schimba viitorul. Eu ii numesc pe cei care merg in ficare zi la acelasi loc de munca pentru ca trebuie dar nu le place ceea ce fac Sadomasochisti. Doar cei care vor invata lucruri noi si vor actiona alegand sa colaboreze cu antreprenori valorosi vor castiga si vor fi fericiti pentru o viata.

29.11.2017 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Este nevoie de lideri care dezvolta lideri si care conduc prin puterea exemplului,nu de lideri prin manipulare

Ce promit, aia si ofera

23.11.2017 - Angajat Full time Util (11)

Pro
Pachet salarial super tare

Esti la mina directorului de magazin si a coordonatorilor, deoarece apeleaza la mobbing si se scapa de tine cind nu te supui 100%.

23.11.2017 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Bonusul angajatilor si faptul ca interactionezi cu clientii intr-un mod altfel, daca esti ok ca si angajat.

Locuri de munca Studio Moderna
Studio Moderna
Pepco Romania
Nu am gasit ,poate posibilitatile de avansarea
LocatiaColegiiParte din management
AtmosferaEchipe tinereFunny job