Deloitte Romania

Alte Servicii

3.8
  • Site: www.deloitte.com/ro

Evaluari companie Deloitte Romania

Pentru o companie care zice ca se respecta, e sub nivelul asteptarilor

30.03.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
-Ce m-a ajutat pe mine este ca am invatat sau mi-am reamintit si repetat notiunile de Excel, multe formule analitice etc, te lovesti de f multe formule.
- Self traininguri le puteai face in timpul liber de acasa, nu in numar f mare.

Contra
- Stat peste program, am muncit 3 luni la ei pe pozitie de audit, nu am stat decat o singura data peste program. Colegii mei li s-a indus sa stea peste program, erau unii care stateau 12 ore fara compensatii, libere sau bani platiti in plus.
- Salariu mizer, 1700 lei net cu bonuri de 2 mil, asta iti iei in alta parte, nu stai peste program si nu ti bati capul.
- Pauzele, nu sunt pauze, de fapt am obs ca se sta 20 de min in pauza de masa iar apoi se munceste, eram privit cu alti ochi ca stateam o ora sa mananc asa cat era normal. Colegii mei mergeau cu TL ul si mancau si in maxim jumatate de ora erau inapoi la birou.
-Training f slab, de fapt nu intelegi nimic din el, 1 saptamana faci training in poloneza si engleza, si trebuie sa stii apoi tot cand intrii pe fagas normal. Eu m am angajat pe pozitie de lb engleza, dar trainingul il tineau Deloitte Polonia care 3 sferturi vb in poloneza.
- Tichete aberante cu termene de cateva ore care trebuie sa fie de cateva zile.
- Daca termini un tichet , trb sa ceri altul altfel ai timp mort care tot pe tine te afecteaza.
- La plecarea mea se primeau si tichete din alte tari, ca parca nu se statea suficient peste program.
- Departamentul de HR sub asteptari, i-am reclamat la ITM pt ca nu mi au dat actele dupa ce mi-am dat demisia.
- Oamenii le era frica sa si ia medical pt ca nu si terminau treaba, veneau la munca raciti cobza ca sa nu si ia medical.
- Te obliga sa ti pui concediu intre zilele de Craciun si An Nou chiar daca tu nu vrei pt ca atunci nu este de munca.
- Oamenii sunt inchisi, discuta in principal despre munca si atat.
- Se recruteaza doar studenti fara experienta care sunt manipulati, eu avand experienta pe pozitii mult mai bune decat am fost in Deloitte nu m am lasat manipulat, si cand zic manipulat spun de stat peste program cam 5 7 ore in plus fata de cele 40 obianuite, tu muncesti aproape inca o zi intr o saptamana.
- Posibilitati de avansare sunt infime, mai ales ca stai un an pe pozitia asta care nu ti adice satisfactie decat stres si bani putini.

Fiti oameni

Full time - Adc Specialist - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Dezamagitor ca nivel entry-level, salariu de mizerie si un mediu de lucru stresant

13.03.2018 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
- Experienta de a lucra in proiecte si a invata din alte domenii de activitate
- Oportunitatea de a lucra impreuna cu oameni bine pregatiti, chiar profesionisti

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Deloitte Romania

Consultant Deloitte

12.10.2017 Util (20)

Pro
Experienta pe care ti-o faci; proiecte variate

Eu dau 4 stele din 5

14.09.2017 - Angajat Full time Util (15)

Pro
Colegii tineri + specialsti cu experienta

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Sunt inca la inceput si sincer sunt destul de entuziasmata de ce am gasit in Deloitte

09.09.2017 - Angajat Util (18)

Pro
Colegii din echipa mea (le multumesc si aici).
Compania este mare si sper sa ma pot dezvolta.

Locuri de munca Consulteam Romania PHP Developer
Sales Consulting
Locuri de munca Universum Events MICE Event Manager - Universum Events
Universum Events
Specialist Recrutare
Proiecte noi, sanse de promovare profesionala, mediu de lucru stabil si modern. Formare ...
Nu exista presiune nefondata. Colegi tineri si deschisi
Confectioner
Weekend liber cam atat.