Electronic Arts Romania

• Site: www.jobs.ea.com

Evaluari companie Electronic Arts Romania

O companie in care testerii sunt absolut sclavi, restul sunt bine, dar oamenii sunt carne de tun, si daca nu te intelegi cu persoana X, zbori.

28.03.2018 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Salarii bune pentru non-testeri.

Contra
Salarii execrabile pentru testeri.
Posibilitati de dezvoltare 0.

Full time - Bucuresti

Un loc in care sa te distrezi

05.03.2018 - Angajat Full time Util (11)

Pro
Un job creativ, multi colegi amuzanti

O experienta destul de neplacuta din cauza salariului nemotivant si a posibilitatilor mici de avansare

31.01.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Mediul de lucru este ok, in ceea ce priveste locatia companiei si cea mai mare parte a colegilor.

Companie ce necesita imbunatatiri mari la nivel de management si interesul fata de angajatii lor.

17.01.2018 - Fost angajat Full time Util (11)

Pro
In unele departamente mediul de lucru este mai relaxant
Sediu foarte frumos si inovativ

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Nobel

Full time

Bucuresti,

Locuri de munca Nobel

Full time

Bucharest,

O firma fenomenala pe parte de Productie/Development/EmbeddedQA. Departamentele de testare se impart in doua: CoreQA si DevQA(EmbeddedQA). CoreQA nu recomand decat daca esti somer si mori de foame. DevQA face parte din echipa de productie oferind suport si este cu totul alta mancare de peste(Anturajul este de calitate superioara, atmosfera relaxata, ai ce sa inveti cel putin in primii ani). Dupa o perioada s-ar putea sa nu mai ai ce sa inveti si sa vrei sa pleci sau sa ramai plafonat. Daca esti serios exista oportunitati de promovare si de dezvoltare profesionala. Pe partea de low end testing salariile sunt foarte mici. Concluzie: Faceti tot posibilul sa va angajati pe parte tehnica(analyst,engineer etc.) sau pe management. P.S.: Nu luati litera de lege ce am zis mai sus, lucrurile pot varia in functie de departament/echipa etc. Diviziile de mobile sunt in general mai relaxate/deschise.

09.01.2018 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
-- Sediu superb;
- Locatie buna(AFI);
- Posibilitati de promovare si dezvoltare profesionala;
- De la un anumit nivel in sus se pune aproximativ accentul pe angajat;
- Stai si te "joci" toata ziua :)))

Flexibilitate, atmosfera placuta
Invoicing Specialist
Program flexibil, mediu de lucru placut, cantitate de munca ok, fara ore suplimentare
Catalog Associate Spanish
Pachet bun de beneficii, program flexibil
Concurs
Project manager