Easy Asset Management IFN SA (iCredit)

• Site: www.icredit.co.ro

Evaluari companie Easy Asset Management IFN SA (iCredit)

Proces de recrutare inutil

15.11.2017 Util (11)

Pro
Am participat la interviu pentru postul de Payroll Specialist si in afara faptului ca nu am primit nici un feedback referitor la asta. Dupa aprox 2 saptamani am trimis un email catre cei de la resurse umane sa imi spuna care este statusul interviului (indiferent de raspuns, pozitiv sau negativ un recruiter are datoria sa trimita un raspuns candidatului) si ce credeti, supriza. Nici macar la acest email nu am primit raspuns:)
Si atunci daca nici macar un email nu pot trimite ca si raspuns, ce pretentii sa avem ca sunt o companie serioasa?

Contra

NA

Bucuresti

Companie fara principii sanatoase si valori.

27.10.2017 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Un singur avantaj: se poate avansa (dar bineinteles asta se poate in orice companie). Deci cade.

A fost ok pana a plecat Managerul meu de echipa, restul echipei era praf.

26.10.2017 - Fost angajat Part time Util (16)

Pro
Dezvoltare personala + daca iti dai interesul si ai clienti care platesc e ok

Experienta buna

25.09.2017 - Angajat Full time Util (12)

Pro
Pentru inceput pot sa zic ca sunt multumita. Colectivul este unul care imi place si care m-a ajutat sa ma integrez usor. Ti se explica pe intelesul tau

Un loc potrivit pentru cei fara prea multa experienta dar care isi doresc sa aiba un bun punct de plecare pentru cariera lor

28.07.2017 - Angajat Full time Util (11)

Pro
- colectiv tanar
- deschidere asupra nevoilor si ideilor
- sansa la libera exprimare
- autonomie
- oportunitate de invatare

Learning And Development Specialist
Manageri straini care lupta pentru oamenii din echipa.
Team leader
colegi draguti, bucatarie utilata, birouri moderne
Administrative Officer
Cel mai placut mediu de munca din toata experienta mea. Salarii motivante si oportunitatea de a ...
Controlor calitate
Agent rezervari