Easy Asset Management IFN SA (iCredit)

Banci/Asigurari/Pensii/Alte Serv Fin

• Site: www.icredit.co.ro

Evaluari companie Easy Asset Management IFN SA (iCredit)

O companie care nu isi respecta pe angajati, managerii bulgari sunt foarte agresivi cu subordonatii, vorbesc foarte urat, cer sa se lucreze mult peste program, uneori pana la 9-10 seara, chiar si in week-end pentru a realiza colectarile. Nu e o companie unde sa te poti dezvolta profesional, nu e un mediu normal de lucru. Exista multa agresivitate, presiune si nervozitate.

16.07.2017 - Angajat Full time Util (5)

Pro
Din pacate nu sunt argumente pro

Contra
In primul rand trebuie schimbati manageri bulgari care sunt foarte agresivi si directivi, nu au nici un fel de abilitati de management ci stiu doar sa puna presiune, sa tipe, sa vorbeasca urat si sa puna presiune, amenintand cu concedierea. Ca manager de echipa esti mutat in Bucuresti dintr-un birou in altul doar ca sa repari ce au facut altii.

renuntati la managerii bulgari, care sunt agresivi, platiti orele suplimentare, si respectati demnitatea umana in primul rand.

Full time - Manager de echipa - Bucuresti

Experienta destul de buna

22.04.2017 - Angajat Full time Util (18)

Pro
Mediu tanar, destul de profi, poti invata. Per total pot spune ca e ok, mai ales pentru inceput, in special iti dezvolti abilitatile de comunicare

Call Center iCredit - atmosfera misto pentru tineri

22.03.2017 - Fost angajat Full time Util (13)

Pro
Echipa tanara si atmosfera frumoasa, poti fi promovat daca esti bun si te potrivesti cu acest gen de job, concursuri distractive, salariile se platesc la timp, team building, sediul este aproape de metrou

Nivel mare de stress si management bulgar impulsiv

20.02.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Este o firma dinamica cu dezvoltare buna, colegii din aceasi echipa sunt ok.

Eu am avut o colaborare foarte frumoasa cu aceasta companie.

07.12.2016 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Colegii/managementul iti asigura suport in orice problema. Traynning cu business trayner bine pregatit (Gasca) cu rabdare care iti ofera suport atat in cadrul trayning-urilor cat si in restul timpului, salariul se incaseaza in totdeauna la timp.

Locuri de munca Tezaur Investment Group
Tezaur Investment Group
Locuri de munca Tezaur Investment Group
Tezaur Investment Group
Collections Analyst
Salariu motivant, oameni bine pregătiți, posibilitatea de a te transfera de pe un departament pe ...
Un loc destul de chill ca atmosfera, dar din nou, atata timp cat esti tot timpul cu capul plecat.
Specialist risc
Echipa empatica, proceduri simplificate, axati pe automatizare
Economist
Mecanic