EE Mafcote Romania

EE Mafcote Romania

• Site: www.eemafcote.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie EE Mafcote Romania

Am rezistat 3 zile

04.06.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Salariul cerut a fost cel oferit
Am avut optiunea de a lucra de acasa, dar nu am trecut de trainingul de la job - de la sediu

Contra
Nu am multe de spus dupa doar 3 zile.
Motivul pentru care am renuntat a fost legat de management.
Micromanagementul e dus la nivel de arta, stai cu orele la telefon si pe skype sa explici tot ce faci ca sa invete managerul de la tine, dar trebuie sa faci asta pentru ca e superiorul tau.
In plus, managerul este o fire foarte agitata, neintelegatoare, nervoasa si nu ezita sa te faca sa te simti prost, sa te ia la misto si sa ridice tonul la tine.
Da, exista un singur manager in companie - in divizia 5A plus.

Nu recomand.
Companie americana, management romanesc 100%

Mai mult RESPECT pentru angajati. Sunt oameni capabili, nu? De asta i-ati angajat.

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti - Digital Marketing Assistant
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

O companie sigura pentru cei ce vor sa isi demonstreze capacitatea si skills urile

22.03.2019 - Angajat - Full time

Pro
Compania va plati, mereu si intotdeauna , salariul dorit, atat la angajare cat si la transferarea dintr-un departament intr-altul, exact cum s-a intamplat si in cazul angajatei pe postul de Compliance Specialist - Disputes Resolutions and Incident Management . in plus Managementul de care dansa se plange , i-a sustinut cererea in buna credinta.
Compania va sustine, pastra si chiar chema angajatii care dau dovada de implicare, adaptabilitate si persuasiune in Statele Unite la HQ pentru un contract de munca pe perioada nedeterminata, cu viza de munca, locatie de sedere si Green Card included.
Compania va oferi training in general si apoi in detaliu si monitorizat pe cazuri specifice de catre Management. FYI: Managementul, nu va putea indeplinii cerintele Companiei, daca acest training nu are loc, deci va fi in detrimentul Companiei si al Managementului daca acesta nu se efectueaza conform cerintelor.
Compania a mers cu increderea in proprii angajati pana a asimila oameni care nu au terminat facultati de specific, ci chiar umaniste , de ex. Psihologie, in posturi de Compliance Specialist - Disputes Resolutions and Incident Management, unde s-ar cere studii Economice.
Si da, tipa de la CS precum si cea de la AR este profi si draguta si chiar a oferit un training foarte ok. Marturie stau ceilati angajati care nu s-au plans si care au reusit in job ul lor si in companie......

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

EE Mafcote Romania- firma de care sa ne ferim!

12.02.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Singurul aspect pozitiv - tipa de la CS este profi si draguta si chiar a oferit un training foarte ok cand am inceput sa lucrez in aceasta Companie ca CS Specialist, urmand ca mai tarziu sa ocup o alta functie in AR Department.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție