Elicom

Fax: 021.232.2281
    Site: www.elicom.ro

Evaluari companie Elicom

O experienta neplacuta

14.02.2019 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Activitate lejera
Colegi ok

Contra
Mediul de lucru
Training
Beneficii

Training ul este un dezastru de la un capăt pana la altul, de la 1 săptămâna teorie cu o săptămână practic, se trece la 2 3 zile teorie și după deja intrii în paine

Full time - Call Center Department - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O experienta placuta si de neuitat! Potrivit celor care vor sa isi depaseasca limitele!

03.12.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Familie este cuvantul care descrie in primul rand atmosfera Elicom. Atat colegii  cat si coordonatorii te fac sa te simti "ca acasa" , dar in acelasi timp  te ajuta sa te focusezi pe ceea ce ai de facut pentru indeplinirea obiectivelor. Salariul la care poti ajunge este unul  frumos daca esti o persoana ambitioasa, perseverenta si competitiva. Concursurile care au loc " te tin in priza" si te ambitioneaza. Asa ca... try it!

ELICOM - excelent start-up - un loc de muncă foarte bun pentru cei aflați la început de drum, studenți sau masteranzi, nu se cere experiență, în care ești plătit corect după cât vrei să primești și obiectivele realizate!

25.11.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Recomand cu încredere oricui este interesat, serios, motivat, cu putere de muncă, perseverență, răbdare, ambiție și responsabilitate, implicare și constanță în activitate.
- mediul de lucru plăcut, colectiv tânăr, comunicativ
- program flexibil, superiori înțelegători
- salariul, bonusurile de performanță și bonurile de masă la timp, abonament metrou gratuit.
- promovează serviciile companiei Orange,
- există un target în trei trepte, colegi care realizează lună de lună pragul maxim (și îl depășesc chiar și cu 100%), colegi cu rezultate bune (care ating pragul mediu), colegi de pragul minim și colegi care nu se pot ridica la nivelul așteptărilor (pentru care, în mod firesc, se încheie colaborarea pe proiectul respectiv, după o perioadă rezonabilă, putând opta pentru alt proiect - corespunzător altor cerințe, sau pleca din firmă).

Este în firea lucrurilor ca vânzător motivat și interesat să demonstrezi că poți realiza și depăși în mod constant pragul maxim, aducând profit companiei, din care îți justifici salariul și bonusurile de performanță.

Aceasta scurtă descriere se adresează celor care vin hotărâți și capabili să înțeleagă și să aprecieze că merită să încerci să lucrezi "pentru tine" la Elicom.

Dacă ești o persoană ambiţioasă, creativă, cu putere de muncă şi potenţial de dezvoltare în vânzări; perseverenţă, interacţiune pozitivă în relaţiile cu clienţii; capabil de a lucra individual, sau într-o echipă motivată; ai capacitate de rezolvare a problemelor; creativitate, ingeniozitate şi rezistenţă la locul de muncă; o dorinţă puternică de a reuşi în tot ceea ce faci, te așteptăm să te alături echipei Elicom!

O Firma ce lucrează doar cu neprofesioniști

22.10.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Plătesc la timp salariul fix 1250lei și bonurile de masa 9,57 lei/zi

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Ceragon Networks SRL

Full time

Bucuresti

Locuri de munca Ceragon Networks SRL

Full time

Bucuresti,

Echipa tanara, inveti periodic lucruri noi si sefii sunt intelegatori.

05.09.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Inveti periodic lucruri noi si sefii sunt intelegatori.

Inginer telecomunicatii
Beneficii relativ bune, pauza de masă ok pe unele proiecte
Echipa ok,colegi saritori, sefa corecta
Manager Finance
salariul extrem de mare in functiile de managerbonusuri frecvente si la discretieoameni usor de ...
Purchasing
Inginer telecomunicatii