Elicom

• Tel: 021.232.1214 / 021.232.1205
    Fax: 021.232.2281
    Site: www.elicom.ro

Evaluari companie Elicom

O experienta placuta si de neuitat! Potrivit celor care vor sa isi depaseasca limitele!

03.12.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Familie este cuvantul care descrie in primul rand atmosfera Elicom. Atat colegii  cat si coordonatorii te fac sa te simti "ca acasa" , dar in acelasi timp  te ajuta sa te focusezi pe ceea ce ai de facut pentru indeplinirea obiectivelor. Salariul la care poti ajunge este unul  frumos daca esti o persoana ambitioasa, perseverenta si competitiva. Concursurile care au loc " te tin in priza" si te ambitioneaza. Asa ca... try it!

Contra

Full time - Agent telesales - Bucuresti

ELICOM - excelent start-up - un loc de muncă foarte bun pentru cei aflați la început de drum, studenți sau masteranzi, nu se cere experiență, în care ești plătit corect după cât vrei să primești și obiectivele realizate!

25.11.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Recomand cu încredere oricui este interesat, serios, motivat, cu putere de muncă, perseverență, răbdare, ambiție și responsabilitate, implicare și constanță în activitate.
- mediul de lucru plăcut, colectiv tânăr, comunicativ
- program flexibil, superiori înțelegători
- salariul, bonusurile de performanță și bonurile de masă la timp, abonament metrou gratuit.
- promovează serviciile companiei Orange,
- există un target în trei trepte, colegi care realizează lună de lună pragul maxim (și îl depășesc chiar și cu 100%), colegi cu rezultate bune (care ating pragul mediu), colegi de pragul minim și colegi care nu se pot ridica la nivelul așteptărilor (pentru care, în mod firesc, se încheie colaborarea pe proiectul respectiv, după o perioadă rezonabilă, putând opta pentru alt proiect - corespunzător altor cerințe, sau pleca din firmă).

Este în firea lucrurilor ca vânzător motivat și interesat să demonstrezi că poți realiza și depăși în mod constant pragul maxim, aducând profit companiei, din care îți justifici salariul și bonusurile de performanță.

Aceasta scurtă descriere se adresează celor care vin hotărâți și capabili să înțeleagă și să aprecieze că merită să încerci să lucrezi "pentru tine" la Elicom.

Dacă ești o persoană ambiţioasă, creativă, cu putere de muncă şi potenţial de dezvoltare în vânzări; perseverenţă, interacţiune pozitivă în relaţiile cu clienţii; capabil de a lucra individual, sau într-o echipă motivată; ai capacitate de rezolvare a problemelor; creativitate, ingeniozitate şi rezistenţă la locul de muncă; o dorinţă puternică de a reuşi în tot ceea ce faci, te așteptăm să te alături echipei Elicom!

O Firma ce lucrează doar cu neprofesioniști

22.10.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Plătesc la timp salariul fix 1250lei și bonurile de masa 9,57 lei/zi

Echipa tanara, inveti periodic lucruri noi si sefii sunt intelegatori.

05.09.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Inveti periodic lucruri noi si sefii sunt intelegatori.

Angajata Elicom 1 an

21.08.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Colectivul este tânăr și foarte de treaba, nimeni nu este arogant și nu exista acel aer de superioritate dintre colegi și nici intre tine și superiori. Salariile mereu au fost ok, exista și multe bonusuri. Programul este foarte flexibil. Superiorii sunt înțelegători și de treaba.

Ceragon Networks SRL
Colectiv placutMediu de lucru placut
- colegii- program flexibil- activitati interne- open manag.
Senior Software Developer
- proiecte pe o gamă foarte largă de tehnologii- implicarea întregii echipe în decizii tehnice- ...
Call Center Department
Inginer productie
Customer Service Advisor ...