Elsaco Esco

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Elsaco Esco

Bataie de joc fata de angajati

22.02.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Nu am identificat lucruri bune la aceasta companie

Contra
O companie care isi bate joc de angajati. Personalul, proaspeti absolventi ai Facultatii de Energetica sunt recrutati dupa terminarea studiilor de catre cei 2 profesori care predau la acea facultate si care lucreaza si ei la aceasta firma. Nu ti se ofera laptop, bonuri de masa, nici macar un sediu la care sa mergi. Activitatea consta in deplasarea prin tara pe la companiile la care se face auditul, dupa care mergi acasa si pe laptopul tau, de acasa, trebuie sa muncesti zi si noapte, de unul singur pana iti termini proiectul, apoi trebuie sa mergi la client sa il prezinti. Deplasarea se face cu autobuzul/trenul. Nu ai parte de sprijin, nu ai nicio facilitate, iar in deplasari ai o diurna mica ce nu iti ajunge nici de un mic dejun la patiserie.

Nu mai recrutati bietii studenti abia iesit de pe banciile facultatii, nu trebuie sa profitati de naivitatea si bunatatea lor.
Domnilor profesori, nu va mai bateti joc de studenti, lasati frustrarile deoparte si reveniti in anul 2020, nu mai traiti ca in comunism.
Dati le angajatilor laptop, un sediu unde sa lucreze, hartie, pix, salariu la nivelul pietei din 2020, bonuri de masa, echipament cu care sa iasa pe teren.
Nu va mai bateti joc de studenti.

Fost angajat 2020 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.