Evaluari companie eMAG

Liniste si pace in compania noastra... pana cand ne-a preluat EMAG!

04.04.2018 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Diverse beneficii: masaj de 2 ori/sapt, reduceri intre 3-20% la produsele de pe site, asigurare medicala business la Medlife.

Contra
Putin respect pentru angajat in sensul in care este vazut ca un robot, ca o unealta de facut bani si mai putin ca om, cu pareri/idei/nevoi.
Management deficitar, decizii care se iau anevoios sau doar de dragul de a se face cat mai multi bani.

Full time - Bucuresti

Scurta si anevoioasa.

28.03.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
Pachet beneficii si cam atat.

Am lucrat 5 ani si jumatate. Am acumulat multe cunostinte si experienta.

26.03.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
-o echipa tanara, energica
-o sefa ok
-bonusuri

Mediu de lucru placut, cu grija fata de angajati si conditii bune.

23.03.2018 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
Ma refer la call center. Mediu de lucru foarte bun, colegi ca intr-o familie, se ofera suport, se ofera transport de la metrou catre cladirea de birouri, sucuri, ape, fructe, cafea, zilnic si gratuit, diverse atentii si surprize ocazional, posibilitatea de a lucra in ture pe care ti le alegi usor, obtii sprijin la schimburi de tura.
Poti veni imbracat cum vrei, se poate lucra si de acasa dupa un anumit timp, nu exista taskuri imposibile, nici targeturi imposibil de atins, dimpotriva. Lucru lejer, totul tine doar de implicare. Exista spatii de recreere si activitati extra job pe care le poti face cu colegii daca vrei. Diverse reduceri si oferte la anumite servicii. Toata lumea se tutuieste cu toata lumea, indiferent de rang. poti vorbi cu superiorii fara teama. Daca esti dedicat, poti avansa super usor. Totul e pe meit si pe voturi.

O companie unde chiar te dezvolti

22.03.2018 - Angajat Full time Util (10)

Pro
- echipa de la care ai ce invata
- cursurile, trainingurile, tech talks
- proiecte challenging
- tehnologiile relativ noi
- comparativ cu restul companiilor unde am lucrat, eMAG chiar investeste in oameni. Altii doar promit asta.

Conecteaza-te cu eMAG prin retele sociale
Beneficii companie
Locuri de munca eMAG