Emia.com

• www.emia.com

Evaluari companie Emia.com

O experienta cu adevarat deosebita.

16.05.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Am avut parte de 2 ani foarte placuti alaturi de companie. Oamenii apropiati si managementul profesionist.

Contra
Nu am nimic de argumentat contra

Full time - Bucuresti

Experienta super.

06.03.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
Sunt foarte aproape de angajat, mediul de lucru foarte placut, colegii ok, management ok, program de lucru flexibil.

internship

28.02.2020 - Fost angajat - Part time Util (0)

Pro
foarte deschisi

Pe drumul cel bun

18.02.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
- program flexibil: cu mici exceptii, dar in mare parte scopul urmarit este sa-ti indeplinesti taskurile
- salarii bune
- libertate de opinie: se merge pe ideea ca nu exista idei proaste.
- proceduri negociabile: daca ai o idee buna si colegii sunt de acord cu tine, se va implementa.
- posibilitati de avansare: exista. De asemenea, atat timp cat esti serios si iti exprimi dorinta de a munci, ti se ofera tot suportul de a te muta in cadrul altei echipe sau chiar pentru reconversie profesionala in cadrul companiei.
- beneficii: asigurare medicala, petreceri si activitati destul de frecvente, teambuilding la mare (toate fara bullshit corporatist, se bea si se mananca), sistem de bonusare prin peer review, bonusuri de performanta, bonuri cadou de ziua ta si de sarbatori, 5 sick days fara concediu medical (pentru mahmureala) si posibilitatea de a castiga zile libere in plus in functie de performante.

Este o companie OK din punctul meu de vedere. Eu sunt deja de multi ani aici si am vazut multe :D.
Au fost cazuri in care au plecat oamenii nemultumiti sau chiar au fost concediati, dar destul de putine (le numeri pe degete). Unii s-au si intors :D.
Oamenii care raman, tind sa ramana foarte mult timp. Peste jumatate din angajati au peste 3 ani.

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Aurachain

Bucharest,

Locuri de munca Nobel

Bucuresti,

Locuri de munca Nobel

Bucuresti,

Companie in plina dezvoltare

21.11.2019 - Fost angajat - Part time Util (0)

Pro
Colectiv tanar, prietenos
Multe evenimente: Christmas party, Summer party, iesiri la diverse activitati (carturi, city hunt etc.), board games la birou, evenimente caritabile in special de Paste si Craciun, Fun area
Program flexibil
Work from home