Enel Romania

Energie / Industrii extractive

• Site: www.enel.ro

Evaluari companie Enel Romania

Cultura si valori

Experienta placuta la inceput, te plafonezi repede, nimanui nu-i pasa de cunostintele sau competentele tale. Te angajeaza cu titlu de inginer energetica dar cu atributii de electrician si pe bani putini, perioada determinata 2 ani.

02.08.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Colectiv de munca frumos, colegi de treaba si care te ajuta oricand ai dificultati, fara exceptii.
Training ok, teoretic si practic, nu ai cum sa nu inveti electrotehnica de baza de la oamenii astia.

Contra
Fiecare "sef" este pe cont propriu si in continua lupta cu ceilalti pentru suprematie
Angajatii sunt pusi in pericol prin neglijenta celor care ar trebui sa se ocupe de echipamente si ssm.
Risc foarte mare de accidentare prin scandal avand in vedere oamenii la care esti trimis (deconectare rauplatnici si verificare furt de energie) in echipe de 2 oameni.

Ai multa grija pentru angajati ca fara ei, nu existati.

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Angajat Full time pe functia de Inginer energetica in Bucuresti
Perioada de munca este de 1 - 2 ani.

Cultura si valori

Experienta neplacuta, se angajeaza pe prietenii si nu pe competente.
Unele persoane cu functii superioare nici macar nu stiu sa vorbeasca corect si nici sa scrie corect gramatical

18.07.2017 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Intalnesti cativa lideri si colegi buni

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Enel Romania

Cultura si valori

Inginer care am trecut prin mai multe experiente

05.04.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Stabilitate si siguranta salariului la timp. Cred ca mai mult de atat nu trebuie neaparat sa fie.

Experienta ENEL ca Inginer electrician

01.02.2017 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Marimea si notorietatea companiei. Faptul ca este o companie mare iti da posibilitatea de a vedea cateva oportunitati de cariera.

Cultura si valori

Un job sigur si posibilitatea de a acumula experienta

29.09.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Jobul este sigur. Ai destule oportunitati de a invata lucruri noi

Locuri de munca Conscensia Graduate - Junior Software Developer
Conscensia
Last update: 11.08.2017
Locuri de munca Accenture Romania Front Desk Representative - reception (1 year limited contract)
Accenture
Last update: 02.08.2017
Locuri de munca Reckitt Benckiser Romania Junior Customer Marketing
Reckitt Benckiser
Last update: 03.08.2017
Locuri de munca eMAG.ro - Dante International SA Consultant Vanzari - Showroom Timisoara
eMAG
Game tester
  • Abonament la sala de fitness / masaj
  • Teambuildinguri / evenimente de relaxare oferite de catre companie
Inginer proiectant ...
  • Asigurare medicala pentru membrii familiei
Aveți idee pe Account manager cum decurge interviul..salariu? Orice info ...Merci! !!
RALU_Uka 23.08.2017
Singura chestie care mi-a rămas in cap ca si necunoscuta dupa ce am citit cele 15 pagini de review-uri e urmatoarea: ce înseamnă ...
malaxa21 23.08.2017
Bia, poti te rog, in masurile acceptate de lege si de regulamentele site-ului, dezvolta atributiile zilnice pe pozitia primita. & ...
spiridon_magu 22.08.2017
GL Specialist
Manager Trainee
Consilier clienti
Suna foarte tentant sa lucrezi acasa, comod, fara teroarea condicii la ore mici, fara neplacerile provocate de un sef artagos. Sa fii ...
Dincolo de relatiile de munca, intre colegi se nasc adesea si relatii de natura personala, unele pozitive, altele mai putin. Petrecand ...
Aceasta este concluzia la care a ajuns un studiu realizat de catre o echipa mixta de cercetatori din Olanda si Israel. Autointitulat primul ...