EOS KSI Romania

• Tel: 021.300.3558
    Fax: 021.300.3557
    Site: www.eos-ksi.ro

Evaluari companie EOS KSI Romania

Munca de robot in care iti distrugi nervii pe un salar minim.

01.02.2018 - Fost angajat Full time Util (19)

Pro
Inveti sa fii robot.

Contra
Salarul minim pe economie, mai creste cate 50 lei daca dai rezultate bune la 6 luni experienta in companie.
Comisioanele cu care te aburesc atunci cand te angajezi sunt mici si asta daca iti faci revenue e un anumit procent din incasaricare pot ajunge la sute de milioane, aveai un comision de 1 milion sau 1,5 peste salar, dar crede-ma munceai pt acel comision de iti sareau ochii.
Debitori de toate felurile, ceea ce facea ca procesu tau de colectare sa devina o lupta apriga .
Se trimit notificari,sms care mai de care mai colorate ce fac debitorii sa innebuneasca si sa revina prin imboundu-uri sa-ti ureze numai sanatate si voe buna....(cultura mea generala in ceea ce priveste injuriile si amenintarile a fost vast imbogatita in 2 ani)

Full time - Colector creante - Iasi

8 luni minunate lucrate intr-o companie de succes.

28.01.2018 - Fost angajat Part time Util (10)

Pro
Program foarte flexibil, mediu foarte prietenos, oameni minunati.

O companie in care profesionalismul este adus in prim plan.

24.01.2018 - Angajat Full time Util (11)

Pro
Salariul la timp, posibilitati de avansare, bonusuri lunare, tichete de masa si cadou

Neprofesionalismul este principalul defect al acestei companii

31.12.2017 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
In toata experienta mea cu Eos Ksi nu am gasit nimic pozitiv, poate doar faptul ca iti merge experienta pe juridic, in masura in care te angajezi ca si consilier juridic, desi nu vei lucra pe partea de drept mai deloc, poate daca ai norocul sa faci o intampinare sau un apel o data pe luna.

Oferte care ti s-ar potrivi

Am lucrat pe un rol administrativ, avand un overview asupra intregului proces si colabarand cu toate departamentele companiei.

13.12.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Poti invata si aduna informatie atat din domeniul afministrativ, juridic, cat si de sales sau tehnic.

Te invata sa ai un time management mai mult si sa gestionezi situatii diverse cu oamenii cu care colaborezi.

KRUK Romania
- mediul de lucru ok- platforma de cursuri ok si decontarea certificarilor- posibilitatea de a ...
al 13 salariu , asigurare medicală
Agent call center limba engleza
-Mediu de lucru foarte placut.-Sefi in mare parte ok(mai sunt si exceptii dar rar)-Salariu decent.
Tehnician IT
Manager relatii clienti ...
Manager Clienti (DM)