EOS KSI Romania

• Tel: 021.300.3558
    Fax: 021.300.3557
    Site: www.eos-ksi.ro

Evaluari companie EOS KSI Romania

Neprofesionalismul este principalul defect al acestei companii

31.12.2017 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
In toata experienta mea cu Eos Ksi nu am gasit nimic pozitiv, poate doar faptul ca iti merge experienta pe juridic, in masura in care te angajezi ca si consilier juridic, desi nu vei lucra pe partea de drept mai deloc, poate daca ai norocul sa faci o intampinare sau un apel o data pe luna.

Contra
Sunt niste neprofesionisti. Nu stie stanga ce face dreapta, nu vei beneficia de niciun training, faci cum te taie capul iar daca gresesti vei fi mustrat de fata cu tot colectivul, si nu ma refer la niste cuvinte foarte dragute. Merg pe premisa ca piata este plina de absolventi de drept, iar tu esti norocos ca te-au angajat ei. Nu puteai intreba nimic pe nimeni din conducere pentru ca ba nu aveau timp sa-ti raspunda ba te faceau sa pleci cu coada intre picioare ca si cum tu esti de vina pentru ca nu stii cum merge treaba in companie, desi nu ti s-ar aratat nimic. Daca iti doresti un job temporar si daca poti ramane pasiv, poate merita incercat, dar daca iti doresti sa ai perspective de avansare eu nu as recomanda aceasta companie.

Nu am niciun sfat.

Full time - Consilier juridic - Cluj-Napoca
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Am lucrat pe un rol administrativ, avand un overview asupra intregului proces si colabarand cu toate departamentele companiei.

13.12.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Poti invata si aduna informatie atat din domeniul afministrativ, juridic, cat si de sales sau tehnic.

Te invata sa ai un time management mai mult si sa gestionezi situatii diverse cu oamenii cu care colaborezi.

Am avut multe de invatat.

27.11.2017 - Fost angajat Full time Util (12)

Pro
Colegi primitori,training de calitate,spirit de echipa,lucruri interesante de invatat.

O experienta placuta !

06.11.2017 - Fost angajat Part time Util (13)

Pro
Job-uri perfecte pentru studenti

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca KRUK Romania

Full time

Bucuresti Timpuri Noi Square 2

Locuri de munca KRUK Romania

Full time

Timpuri Noi Square 2 Bucuresti

Ai multe lucruri de invatat, ce inseamna executarea silita, cum sa recunosti si gestionez documentele Justitiei s.a.m.d.

27.10.2017 - Angajat Full time Util (23)

Pro
Oameni de calitate, profesionisti
Mediu de lucru placut
Te incarci cu un bagaj mare de cunostinte

Sef departament
Salarizare, prime trimestriale, seriozitate, oportunitate de promovare.Dacă te dedici în ceea ce ...
Program de lucru 08-16:00.Orele suplimentare se obtin greu dar se platesc ok
Casier-asistent comercial
Salariul la timp,echipa bună, management ok
Concurs
Video Editor