Excon Consultanta

• E-Mail: office@excon.ro
    Site: excon.ro

Puncte de lucru: Cluj, Iasi

Evaluari companie Excon Consultanta

Am participat la un interviu in colaborare cu aceasta companie si a avut o durata de aproximativ 3 ore (nici nu am simtit cand a trecut timpul). O atitudine deschisa si zambitoare. Am sustinut un test de asocieri imagini, putin complicat pe alocuri, dar m-am descurcat. Domnisoara de la HR mi-a creat pe tot parcursul discutiei o stare de bine si nu m-am simtit o clipa stresata. Mi-au oferit un feedback pozitiv si acum lucrez intr-o companie cu un colectiv super friendly.

21.08.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Experienta abordarii unei noi tehnici de interviu;
Cafea buna !!!!!!

Contra
Locatia companiei am gasit-o tare greu!

Full time - Marketing Specialist - Bucuresti

Daca vrei sa pierzi niste ore din viata + zile de concediu, mergi la interivu la Excon Consultanta. Te cheama la o discutie pentru ca au constatat ca ai "profilul potrivit" pentru o pozitie deschisa, pentru un client despre care evident, nu-ti pot da nicio informatie. Dupa ore + efort investite in procesul de recrutare, iti zic ca de fapt pozitia aia nu exista, ei lucreaza cu o institutie a statului cu deficit de personal - si vor sa te trimita acolo. Si apoi tot ei fac pe victima ca "asa a fost intelegerea cu cei de la stat" - pai si voi DE CE ati acceptat-o?

11.08.2018 - Fost angajat Util (0)

Pro
Tipele de la HR sunt ok, probabil vine de sus orinul sa faca magaria asta

Foarte buna compania

25.07.2018 Util (8)

Pro
AM invatat o gramda de lucuri

Locuri de munca Gabteo HR
Gabteo HR