Favbet Romania

Favbet Romania

• Site: www.favbet.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Favbet Romania

Experienta a fost bună pe ansamblu

10.11.2022 - Fost angajat 2022 - Full time

Pro
Corectitudine și sprijin

Contra
Ture în plus chiar dacă sunt plătite

Fost angajat 2022 - Full time - Bucuresti - Casier
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Mediu de lucru plăcut în care te poți dezvolta

17.07.2018 - Angajat - Full time

Pro
Un loc cu oameni frumoși, tineri, pasionați de ceea ce fac și de la care ai ce învăța. Dacă te dedici și te implici în ceea ce faci, cu siguranță satisfacțiile vor fi pe măsură deoarece ai posibilitatea de a te dezvolta în cadrul firmei și să primești ajutor în dificultățile pe care le întâmpini. În plus, este important pentru fiecare dintre noi să nu simțim că locul de muncă este o povară, iar eu am găsit aici un mediu de lucru foarte plăcut.

Companie serioasa, in dezvoltare

19.06.2018 - Full time

Pro
Salariile se primesc inainte de termen, niciodata nu s-a intarziat cu banii, colectiv tanar,primesti sprijin din partea sefilor si a colegilor in orice problema intalnita,oportunitatea de a promova in cadrul firmei

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Mai e de crescut dar sunt pe drumul cel bun

12.04.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Salariul a fost achitat la timp si nu am avut probleme in ceea ce tine de bani. Comunicarea cu sediul central era placuta si neclaritatile se rezolvau rapid

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Sunt relativ noi pe piata romaneasca si au mult de lucru

02.04.2018 - Fost angajat 2018 - Full time

Pro
Am fost relativ multumit sa fac parte din echipa favbet, salariu platit la timp, bonusuri ok