Filofi si Trandafir Arhitectura

Evaluari companie Filofi si Trandafir Arhitectura

Environment profesionist

27.11.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Partile pozitive sunt ca proiectele sunt abordate foarte atent iar implicarea in acestea este profunda ( biroul se ocupa si de colateralele proiectarii). Pot sa spun ca am invatat infinit mai multe lucruri, in comparatie cu job-urile pe care le-am avut anterior. Programul este flexibil (mi s-a spus de la inceput) si nu au fost niciodata discutii cand am avut lucruri private de facut in timpul programului. Salarizarea este etapizata ( peste ce cunosc de la colegii mei de la alte birouri), iar, cat am lucrat la acest birou, am primit si diferite bonusuri. Mi-a mai placut ca atmosfera nu este inchisa, se poate discuta liber si te poti exprima artistic in proiectele de care te ocupi. Per total, pot spune ca pentru mine a fost o experienta foarte benefica si recomand biroul celor care sunt interesati de profesia de arhitect.

Contra
Cateva proiecte la care am lucrat au avut termene mai stranse decat mi-as fi dorit.

Sa nu accepte proiecte cu termene stranse.

Full time - Arhitect - Cluj-Napoca

Munca nerentabila. Organizare proasta a timpilor de lucru.

28.08.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Proiectele sunt frumoase si atat,

Desti-Nations INVEST
Romconsulting International
Pepco Romania
Am avut training de 2 saptamaniBonuri si salarii primite la timp si corectManagement okay in zona ...
Pachet salarial atractiv . Mediu de lucru placut.Un management eficient .
Salariu este peste medie in Bucuresti.
Concurs
Software Developer 1