Filofi si Trandafir Arhitectura

Evaluari companie Filofi si Trandafir Arhitectura

Environment profesionist

27.11.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Partile pozitive sunt ca proiectele sunt abordate foarte atent iar implicarea in acestea este profunda ( biroul se ocupa si de colateralele proiectarii). Pot sa spun ca am invatat infinit mai multe lucruri, in comparatie cu job-urile pe care le-am avut anterior. Programul este flexibil (mi s-a spus de la inceput) si nu au fost niciodata discutii cand am avut lucruri private de facut in timpul programului. Salarizarea este etapizata ( peste ce cunosc de la colegii mei de la alte birouri), iar, cat am lucrat la acest birou, am primit si diferite bonusuri. Mi-a mai placut ca atmosfera nu este inchisa, se poate discuta liber si te poti exprima artistic in proiectele de care te ocupi. Per total, pot spune ca pentru mine a fost o experienta foarte benefica si recomand biroul celor care sunt interesati de profesia de arhitect.

Contra
Cateva proiecte la care am lucrat au avut termene mai stranse decat mi-as fi dorit.

Sa nu accepte proiecte cu termene stranse.

Full time - Arhitect - Cluj-Napoca

Munca nerentabila. Organizare proasta a timpilor de lucru.

28.08.2018 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Proiectele sunt frumoase si atat,

BEST Bucuresti
Unicef Romania
Unicef Romania
Flexibilitate, atmosfera placuta
Invoicing Specialist
Program flexibil, mediu de lucru placut, cantitate de munca ok, fara ore suplimentare
Catalog Associate Spanish
Pachet bun de beneficii, program flexibil
Concurs
Project manager