Fluid Web Design SRL

Fluid Web Design SRL

• Fluid Web Design SRL

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Fluid Web Design SRL

O experienta foarte, foarte neplacuta!

15.12.2017 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Argumente pro?! hmmm..am gasit: 404 Not Found

Contra
- Salariul foarte mic (nici macar minimul pe economie);
- In prima luna stai fara contract (dar te plateste cu acel salariu de nimic);
- Nu ai voie sa iti faci vreun prieten in acea firma: "Puteti fi prieteni oricat vreti, dar in afara programului";
- Lucrezi sambata ori de cate ori este nevoie;
- Ore suplimentare: cu cat mai multe, cu atat mai bine (pentru ei, nu pentru tine);
- Urlete si tipete din senin;
- Daca intrebi ceva ti se va raspunde: "Descurca-te!", "Fa singur!", "Nu stii sa faci?!";
- Cand intr-un final ti se da un raspuns la intrebare, ti se da pe un ton foarte sictirit si de superioritate (mai exista si colegi -maxim2- care iti explica frumos si calm ce si cum trebuie sa faci);
- Unii isi dau aere de superioritate;
- "Primele 3 luni vor fi de pregatire(training)" - gresit. Nu sta nimeni sa te ajute si sa te invete asa cum e normal - faci singur;
- Vor roboti, nu oameni;
- Conducerea lasa de dorit - atitudine aroganta si de superioritate cand nu este cazul;
- Zile leibere de la stat?! Jumatate da, jumatate nu. Nu ai dreptul la toate;
- "O ora pauza de masa" - suna bine, dar: "Da, ai o ora pauza de masa, dar iti aduci mancare de acasa sau te duci repede si iti iei mancare la pachet de undeva din zona (foarte aproape) si manaci la birou."
Lista poate continua...

Incurajati comunicarea intre angajati, nu ii mai tratati ca pe niste roboti!
O firma are succes atunci cand echipa este unita si lucreaza impreuna! (Luati si voi exemplul firmelor mari ;) )

Fost angajat 2017 - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: Mai puțin de un an.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Totul a fost groaznic.

06.12.2017 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Chiar nu pot enumera nimic.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție