Flying Colours

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Flying Colours

O comunitate strans legata in care cresterea si atentia la nevoile oamenilor sunt cuvinte cheie.

01.04.2020 - Angajat - Full time

Pro
Este un loc in care profesorii sunt intr-o legatura sincera si calda, unde pasiunea intalneste incurajarea si sprijinul pentru a creste impreuna. Nu este ca o familie ci ca un loc unde ne intalnim prietenii pentru ca desi sunt diferiti cu totii ne intelegem foarte bine si ne e drag sa impartasim practicile bune. Locul unde managementul asculta si ia atitudine proactiv, unde fiecare e sprijinit sa se exprime si sa creasca, locul unde nevoile staff-ului si ale cursantilor sunt la fel de importante. Cand am inceput munca aici ma gandeam ca e un loc bun de crescut ca apoi sa ma mut intr-o companie mai mare si mai renumita, cu timpul mi-am dat seama ca ar fi o greseala sa nu continui aici pentru ca e cel mai bun loc de munca din cate am avut.

Contra
Sunt foarte putine lucruri pe care as putea sa le scriu aici. Poate faptul ca in timpul verii nu sunt cursuri si de aceea e important sa-ti faci o rezerva financiara, daca nu pleci la o scoala de vara.

Sa continue sa tina aproape de personal dar si de studenti, pentru ca pana acum au facut o treaba nemaipomenita.

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 5-6 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.