Frarom International Est

• Tel/Fax: 0332.407.853 / 0232.233.993
    Site: www.frarominternational.ro

Evaluari companie Frarom International Est

O companie in care singurul lucru bun cu care am ramas este faptul ca am invatat conditiile in care nu voi lucra niciodata eficient. Colectivul este format pe de o parte de oamenii care sunt in conducere si pe de alta parte de niste angajati care s-au invatat cu situatie si le este frica sa plece de acolo. O data ce ai plecat de la ei ai impresia ca zbori.

11.01.2017 - Fost angajat Full time Util (10)

Pro
- salariul platit la timp
- salariul este integral trecut pe cartea de munca (revisal)
- zona este usor accesibila cu autobuze si masina personala (aveti si parcare)

Contra
- au impresia ca angajatii sunt sclavii lor
- sunt in stare sa te urmareasca si la toaleta
- nu se implica cu adevarat in situatiile aparute iar celebra replica a patroanei este: "Nu este problema mea!"
- oameni care zambesc fortat si carora le este frica sa faca o gluma
- sa nu va luati dupa vocea mieroasa a patroanei caci este genul tipic de "pisica blanda zgarie rau".
- cauta intotdeauna sa dea vina pe altcineva si niciodata nu stiu sa isi asume responsabilitatea
- au pretentia sa lucrezi si noaptea daca s-ar putea
- daca vrei sa ii vezi cat de frustrati sunt fa o gluma si ridica-te de pe scaun cu 30 de secunde inainte de incheierea programului si vezi ce se intampla

Incercati sa nu mai tratati oamenii ca pe sclavii dumneavoastra ci ca pe niste parteneri. Veti avea mult mai multe beneficii.

Full time - Asistent comercial, gestionar depozit - Iasi
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Agent call center
Mediu okTraining
Asistent
Recomand firma doar ca si punct de pornire pentru cei fara experienta in munca.
Inginer ofertare
- access la echipamente de ultima generatie- traininguri la diferiti producatori- echipa tehnica ...
Concurs
Inginer ofertare