Meli Melo

• www.melimelo.ro

Evaluari companie Meli Melo

Oameni răi,falși,lacomi

22.03.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Pro nimic bun.Absolut nimic...

Contra
O firmă în care ca angajat esti tratat îngrozitor.Cat am lucrat in firma am auzit lucruri rele chiar si despre patronul firmei,cel care deține Meli Melo.Si am vazut pe propria piele ca e adevarat,toți cei de la conducere sunt....mai bine zis nu sunt oameni.Esti mintit pe fata,furat la.salariu,si daca îndrăznești să întrebi ceva sau sa ceri lămuriri esti dat afară.Asa.Fara nici un motiv.Managerele de magazin sunt rele,invidioase,t3 vorbesc pe la spate dar fac sa para ca a de fapt tu esti barfitoarea.Se poartă urat cu tine ca sa demisionezi.Nu ai nici un suport din partea nimănui.Managera de zona fiind prietena cu menegerele de magazin,le ia apărarea.Pe scurt munca multa,salariu mic,ore în plus neplătite,n ai dreptul la concediu,trebuie sa fi la cheremul lor oricand,chiar si in liberul tau.

Sfaturi?Unde nu i omenie nu e nimic.Nu ii intereseaza angajații,.....doar bani,bani,bani.Nici nu ma obosesc cu sfaturi.Sper sa le dea Dumnezeu ceea ce merita.

Full time - Casier - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Jalnic, multa barfa, multa rautate, nu incerca la ei daca nu esti pupincurista

13.03.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Nimic pro, nu merita nici macar pentru primul job. Aproape toate fetele care s-au angajat la ei, in 2 zile au vrut sa plece

O companie cu cadouri pentru toata lumea

25.02.2019 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
Colegii sunt ok, poti comunica cu managerii, este intelegere din partea conducerii!!

Experienta mea

31.01.2019 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
- poti sa iti iei pauza cand vrei
- salariu bunicel mai ales daca esti student
- se poate lucra in ture
- primesti comisioan din vanzari
- ai bonuri de masa
- salariu se da la timp
- ai reducere de angajat la produsele din Meli Melo si Meli Melo Deco
- se face training cu managerul de magazin
- se castiga bani in plus daca faci target-ul lunar

Oferte care ti s-ar potrivi

Nu recomand. Salariu prea mic pentru cate faci.Stai in picioare mereu,n ai voie să stai jos,în depozit munca imensa pentru o fata.Programe de încasare învechite, care iti creează dificultate mare .

28.01.2019 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Pro echipa este ok.Iti faci prieteni noi.Mediu de lucru plăcut,obiecte de decor.

Consultant senior
-ore suplimentare se fac foarte rar-loc de munca stabil-prime de serbatori-cresteri salariale ...
Technical Support Specialist
Benificiile bune, salariu bun, locul unde lucram frumos si decent.
Front line
Programul este bun