Evaluări companie Genpact Romania

Mediu organizational destul de solid, poate fi o rampa de a invata foarte multe lucuri

25.06.2016 - Angajat - Full time

Pro
Trainingurile interne care sunt oferite de Genpact consider ca sunt cel mai mare aspect Pro. As putea spune ca balanseaza un pic partea salariala sau maririle salariale care nu sunt f mari decat dupa nivelele superioare

Colegii sunt ok

Contra
Nu consider ca este o f mare transparenta. De asemenea, salariul este echilibrat doar prin bonusuri ocazionale

Mentoratul individual ar trebui sa fie mai eficient

Angajat - Full time - Bucuresti - Senior Process Associate
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Accounts Payable with German

Este o buna rampa de lansare. E bine sa incepi aici pentru a te obisnui cu mediul din firmele de outsourcing.

13.06.2016 - Fost angajat 2015 - Full time

Pro
Traininguri numeroase dar nu si temeinice. Colectiv tanar.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Dintre firmele de Outsourcing cred ca ofera cele mai multe beneficii

18.05.2016 - Angajat - Full time

Pro
Beneficiile oferite

Formarile

Colegii

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Genpact ofera foarte multe formari interne

05.02.2016 - Angajat - Full time

Pro
Trainigurile oferite. Dintre prietenii cu care vorbesc se pare ca nu exista atat de multe formari cum este la Genpact. Asta e un mare plus.

Colegii sunt mai mult decat ok, exista si exceptii

Poti prinde proiecte foarte interesante, te pori transfera daca nu iti place pe un anumit proiect

Experienta manager proiect

13.12.2015 - Angajat - Full time

Pro
Traininguri, dezvoltare personala, salariu satisfacator, oameni profesionisti, atmosfera happy

Conectează-te cu Genpact Romania prin rețele sociale
Premii
Beneficii companie
Galerie foto
Noutăți Genpact Romania
Piața muncii este într-o continuă schimbare, fiind influențată atât de factori externi cât și de cei interni. De ...