Evaluări companie Genpact Romania

Dupa 4 ani

23.04.2021 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
O scoala buna de unde poti pleca cu ceva cunostinte. Dar atat. Colegi de treaba (Doar unii dintre ei).

Contra
Probabil cele mai proaste salarii de pe piata la momentul actual din Bucuresti in IT. Promovarile se fac aiurea, multi oameni care nu merita acele pozitii le iau. In 4 ani cat am lucrat in companie salariile au ramas la fel. O functie de conducere (Manager, Domain expert) are un salariu mizer (Scuzati expresia dar este adevarul).

Overall, de cativa ani aceasta companie a ajuns unul dintre cele mai proaste locuri unde poti lucra, doar ca iti dai seama dupa cativa ani cand ai lucrat acolo ca nu se merita.

Managementul schimbat in toata verticala de IT. Nu e 1 persoana de "Doamne Ajuta" acolo.
Mariti salariile alea odata ca nu dati de la voi din buzunar.
Cand promiteti o promovare, tineti va de cuvant.

Si multe altele, dar nu mai am pasta la pix :)

Fost angajat 2021 - Full time - Bucuresti - Subject Matter Expert
Perioada de muncă: 3-4 ani.
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Experienta frumoasa

16.04.2021 - Angajat

Pro
Echipa este foarte cool
Înveți multe lucruri
Te dezvolti pe plan profesional mereu

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Experienta foarte ok, activitati multe, organizate buna, totul este in regula. Salarii Ok

12.04.2021 - Fost angajat 2019 - Full time

Ok . Nu am nimic de spus rau

Super experienta foarte plăcută

10.04.2021 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
Oameni ok salariu ok

Buna rampa de lansare

08.04.2021 - Fost angajat 2016

Pro
Echipa faina,training-uri

Conectează-te cu Genpact Romania prin rețele sociale
Premii
Beneficii companie
Galerie foto
Noutăți Genpact Romania
Piața muncii este într-o continuă schimbare, fiind influențată atât de factori externi cât și de cei interni. De ...