• www.genpact.ro / https://careers.genpact.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Genpact Romania

O companie potrivita pentru a invata lucruri noi

06.12.2017 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Inveti lucruri noi din domeniul Finance si adiacente
Mediu de lucru placut
Locatie accesibila, aproape de metrou

Contra
Manageri mai competenti promovati in functie de competente si nu in functie de vechime. Prea multe femei-manager care sunt foarte stresante si fac exces de zel.
De asemenea, ar fi bine ca prieteniile de la tigara sa nu mai influenteze felul in care se fac promovari si se acorda bonusurile si distributia volumelor de munca.
Salariile mici.

Sa mai promoveze si barbati ca team leaderi nu doar femei artagoase si care fac exces de zel.

Fost angajat 2017 - Full time - Bucuresti - Analist Suport
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Beneficii relativ bune, relatia angajat-angajator mai trebuie ajustata

27.11.2017 - Angajat - Full time

Pro
Bonuri de masa, amplasarea cladirii accesibila, curatenie

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Pentru start de cariera e superb.

21.11.2017 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Inveti foarte mult despre cum trebuie sa te comporti la o firma, despre valorile, despre proces.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Genpactul este un start bun in cariera pt cine vorbeste engleza si o alta limba in mod fluent. Poti invata foarte mult, exista posibilitati de promovare, insa c

14.11.2017 - Angajat - Full time

Pro
Traininguri multe, dar nu neaparat eficiente, colectiv tanar inclusiv managementul, flexibilitate

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Companie foarte buna pentru inceput.

14.11.2017 - Angajat - Full time

Pro
Pentru un angajat aflat la primul loc de munca compania este chiar buna. Inveti sa fii ordonat, iti imbunatatesti cunostiintele de limbi straine, ti se asigura traininguri elementare de contabilitate si notiuni fundamentale in domeniul financiar.

In functie de clientul pentru care lucrezi poti avea norocul sa cunosti oameni foarte buni, de la care ai ce invata. Mediul de lucru este unul foarte prietenos si colegialitatea primeaza, insa iarasi, depinde mult de contul din care faci parte.

Programul este flexibil, in functie de manageri ai timp mai mult decat suficient pentru a urma si o facultate sau pentru a-ti rezolva eventuale treburi urgente.

Locuri de muncă
Secretariatul General al ...
Secretariatul General al ...
Aera Technology
Premii