Germag Trend SRL

1.5
  • Site: www.germag.ro

Evaluari companie Germag Trend SRL

Cea mai nasoala experienta

25.07.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Faptul ca ai un job. Nu reusesc sa identific alt factor pozitiv

Contra
Targete mari
Management comunist
People skills zero

Full time - Bucuresti

O experienta neplacuta cel putin ptr mine. Nu am simtit ca sunt respectata. Pretentii foarte mari cu toate ca marfa pe care trebuie s-o vinzi nu este de cea mai buna calitate. Management-ul NU-SI asuma nici o raspundere daca se intampla sa ai un accident de munca. Se pune presiune pe tine ca sa vinzi cat mai mult. Iar aceasta companie nu este in totala legalitate.

02.03.2018 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Banii se dau la timp.

Mediocritate, haos, dezorganizare, comunism.

24.11.2017 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Angajatii sunt in unanimitate oameni de calitate, dar in contextul managementului execrabil si complet dezorganizat, e trist ca de fapt asta ii apropie (pe principiul "ti-a murit cainele, dar poti sa-l pastrezi", colectivul din Germag e unul unit tocmai din cauza conditiilor jalnice in care trebuie sa activeze).

Nu vreau sa mai lucrez la ei. LE PLACE GRIUL, ceea ce denota faptul ca nu prea stiu sa aprecieze angajatul.
Angajatii sunt ok.
La ultimul salariu si-au bagat picioarele in ceeea ce am vorbit, si cum anticipasem... m-au ars la ultimul salariu. Recomand doar daca nu ai alta alternativa... STIU ca-ti vor spune ca se comporta asa doar cu angajatii nesimiti. vei vedea pe piele ta, daca vei decide sa ajungi la ei.

18.09.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Colegii sunt ok

Nu o pot evalua atat de intens fiindca am lucrat 4 zile intr-o agitatie continua

13.07.2017 - Fost angajat Full time Util (4)

Pro
Oameni Ok. Atmosfera placuta

Locuri de munca Carrefour Romania
Carrefour Romania
Locuri de munca Kaufland Romania
Kaufland Romania
Inginer Sistem in Informatica
Locatie buna.Colectiv tanar, numai proaspat absolventi naivi. Angajatii cu vechime mai mare de 2 ...
QA Game Tester
mediul de lucru
Operator procesare date
Salariul la timp, bonuri de masa, foarte rar se sta peste program, iar atunci orele suplimentare ...
Inginer electromecanic
Vanzator casier