Germag Trend SRL

• Site: www.germag.ro

Evaluari companie Germag Trend SRL

Buna ziua, am *încercat * o colaborare cu cei la la Germag si ce pot sa va zic...o bătaie de joc, cele discutate la interviu nu aveau nicio treabă cu realitatea, una am discutat acolo si alta a fost realitatea. Ei nu discuta intre ei, fiecare din conducere spune ce vrea la interviu, fabuleaza de zici ca l-ai prins pe D-zeu de picioare cu jobul respectiv dar este o mare MINCIUNĂ. NU RECOMAND!!!!!

05.11.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
De evitat!!!
Nu are rost sa va duceți la interviu ca va pierdeți timpul aiurea.

Contra
Toată politica firmei trebuie revizuită.

Sa încerce să se gândească la angajați, sa lase minciunile si bătaia de joc.

Full time - Director magazin - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Cea mai nasoala experienta

25.07.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Faptul ca ai un job. Nu reusesc sa identific alt factor pozitiv

O experienta neplacuta cel putin ptr mine. Nu am simtit ca sunt respectata. Pretentii foarte mari cu toate ca marfa pe care trebuie s-o vinzi nu este de cea mai buna calitate. Management-ul NU-SI asuma nici o raspundere daca se intampla sa ai un accident de munca. Se pune presiune pe tine ca sa vinzi cat mai mult. Iar aceasta companie nu este in totala legalitate.

02.03.2018 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Banii se dau la timp.

Mediocritate, haos, dezorganizare, comunism.

24.11.2017 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Angajatii sunt in unanimitate oameni de calitate, dar in contextul managementului execrabil si complet dezorganizat, e trist ca de fapt asta ii apropie (pe principiul "ti-a murit cainele, dar poti sa-l pastrezi", colectivul din Germag e unul unit tocmai din cauza conditiilor jalnice in care trebuie sa activeze).

Oferte care ti s-ar potrivi

Nu vreau sa mai lucrez la ei. LE PLACE GRIUL, ceea ce denota faptul ca nu prea stiu sa aprecieze angajatul.
Angajatii sunt ok.
La ultimul salariu si-au bagat picioarele in ceeea ce am vorbit, si cum anticipasem... m-au ars la ultimul salariu. Recomand doar daca nu ai alta alternativa... STIU ca-ti vor spune ca se comporta asa doar cu angajatii nesimiti. vei vedea pe piele ta, daca vei decide sa ajungi la ei.

18.09.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Colegii sunt ok

Gelu Trading Company
Gelu Trading Company
Nimic pozitiv la aceasta banca
Program flexibilColegi/echipa ok (in functie de proiect si noroc)
Field representative
- Networking, cunosti multi oameni din conducerea marlor lanturi de magazine- Activitate de teren, ...
Tehnician IT
Manager relatii clienti ...
Manager Clienti (DM)