Germag Trend SRL

• Site: www.germag.ro

Evaluari companie Germag Trend SRL

Mediocritate, haos, dezorganizare, comunism.

24.11.2017 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Angajatii sunt in unanimitate oameni de calitate, dar in contextul managementului execrabil si complet dezorganizat, e trist ca de fapt asta ii apropie (pe principiul "ti-a murit cainele, dar poti sa-l pastrezi", colectivul din Germag e unul unit tocmai din cauza conditiilor jalnice in care trebuie sa activeze).

Contra
Tot managementul companiei ar trebui

Sfatul cel mai potrivit pentru conducere este sa se reprofileze.

Full time - Bucuresti

Nu vreau sa mai lucrez la ei. LE PLACE GRIUL, ceea ce denota faptul ca nu prea stiu sa aprecieze angajatul.
Angajatii sunt ok.
La ultimul salariu si-au bagat picioarele in ceeea ce am vorbit, si cum anticipasem... m-au ars la ultimul salariu. Recomand doar daca nu ai alta alternativa... STIU ca-ti vor spune ca se comporta asa doar cu angajatii nesimiti. vei vedea pe piele ta, daca vei decide sa ajungi la ei.

18.09.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Colegii sunt ok

Nu o pot evalua atat de intens fiindca am lucrat 4 zile intr-o agitatie continua

13.07.2017 - Fost angajat Full time Util (4)

Pro
Oameni Ok. Atmosfera placuta

De evitat. Doar daca esti intr-o situatie in care chiar nu ai alta alternativa - aplica la ei.

24.03.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Daca e ceva "profi" la firma asta, ceea ce ca prima impresie este foarte benefic ptr ei, este maniera de comunicare la selectie ptr interviu.
O tipa ce suna si vorbeste f f f profi, care-ti trimite apoi pe mail detaliile locatiei si-a momentului interviului.

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Hornbach Romania

Full time

Bucuresti,

Locuri de munca Hornbach Romania

Full time

Sibiu,

Experienta Germag

01.09.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Bun daca iti doresti un job temporar, ai ocazia sa castigi usor niste bani.

Project manager
Oameni minunati, mediu international, oportunitati de dezvoltare in majoritatea domenilor
Profesionalism, beneficii multiple, comunicarea inter/intradepartamentala foarte ok, echipa faina
- salariul (pe majoritatea functiilor)- colegii- evenimentele interne (petreceri, concursuri)
Concurs
QA Engineer