Germag Trend SRL

• Site: www.germag.ro

Evaluari companie Germag Trend SRL

O experienta neplacuta cel putin ptr mine. Nu am simtit ca sunt respectata. Pretentii foarte mari cu toate ca marfa pe care trebuie s-o vinzi nu este de cea mai buna calitate. Management-ul NU-SI asuma nici o raspundere daca se intampla sa ai un accident de munca. Se pune presiune pe tine ca sa vinzi cat mai mult. Iar aceasta companie nu este in totala legalitate.

02.03.2018 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Banii se dau la timp.

Contra
Lucrezi la gri. Adica nici la negru dar nici pe naspa.
Reguli absurde.

Full time - Lucrator comercial - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Mediocritate, haos, dezorganizare, comunism.

24.11.2017 - Fost angajat Full time Util (14)

Pro
Angajatii sunt in unanimitate oameni de calitate, dar in contextul managementului execrabil si complet dezorganizat, e trist ca de fapt asta ii apropie (pe principiul "ti-a murit cainele, dar poti sa-l pastrezi", colectivul din Germag e unul unit tocmai din cauza conditiilor jalnice in care trebuie sa activeze).

Nu vreau sa mai lucrez la ei. LE PLACE GRIUL, ceea ce denota faptul ca nu prea stiu sa aprecieze angajatul.
Angajatii sunt ok.
La ultimul salariu si-au bagat picioarele in ceeea ce am vorbit, si cum anticipasem... m-au ars la ultimul salariu. Recomand doar daca nu ai alta alternativa... STIU ca-ti vor spune ca se comporta asa doar cu angajatii nesimiti. vei vedea pe piele ta, daca vei decide sa ajungi la ei.

18.09.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Colegii sunt ok

Nu o pot evalua atat de intens fiindca am lucrat 4 zile intr-o agitatie continua

13.07.2017 - Fost angajat Full time Util (4)

Pro
Oameni Ok. Atmosfera placuta

Oferte care ti s-ar potrivi

De evitat. Doar daca esti intr-o situatie in care chiar nu ai alta alternativa - aplica la ei.

24.03.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Daca e ceva "profi" la firma asta, ceea ce ca prima impresie este foarte benefic ptr ei, este maniera de comunicare la selectie ptr interviu.
O tipa ce suna si vorbeste f f f profi, care-ti trimite apoi pe mail detaliile locatiei si-a momentului interviului.

Mediu de lucru modernPosibilotate de a calatorii in toata lumea la propriu Traininguri specifice ...
Mediu de lucru ok, relaxat. Birouri moderne.
Ok pentru studenti
Concurs