Germag Trend SRL

• Site: www.germag.ro

Evaluari companie Germag Trend SRL

Nu o pot evalua atat de intens fiindca am lucrat 4 zile intr-o agitatie continua

13.07.2017 - Fost angajat Full time Util (4)

Pro
Oameni Ok. Atmosfera placuta

Contra
Sincer nu am avut o experienta placuta in aceasta companie. In primul rand in primele 4 zile am fost angajat pe post de cobai fara contract de munca. Managerul care este turc sau ce o fii pare Ok. cere limba engleza pe care nu o stapaneste foarte bine, jobul meu era o zapaceala continua trebuia sa fac si call center si depozit si awb-URI si comenzi online si telefonic. In prima zi mi a facut capul toba o domnisoara care nici ea nu se pricepea foarte bine la solicitarile infinite si ii dau dreptate ca turcul ma angaja ca ea isi d?dea demisia???? Ultimele 3 zile am fost evaluat de un tip care vorbea NON stop nu aveam timp nici macar sa notez.daca nu pricepi foarte repede sau nu le place fata ta te elimina fara sa clipeasca

Cereri mai putine si un management mai bine structurat

Full time - Operator comenzi - Afumati
Perioada de munca este de mai putin de un an.

De evitat. Doar daca esti intr-o situatie in care chiar nu ai alta alternativa - aplica la ei.

24.03.2017 - Fost angajat Full time Util (3)

Pro
Daca e ceva "profi" la firma asta, ceea ce ca prima impresie este foarte benefic ptr ei, este maniera de comunicare la selectie ptr interviu.
O tipa ce suna si vorbeste f f f profi, care-ti trimite apoi pe mail detaliile locatiei si-a momentului interviului.

Experienta Germag

01.09.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Bun daca iti doresti un job temporar, ai ocazia sa castigi usor niste bani.

Firma serioasa cu mediu de lucru placut

25.08.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Seriosi la plata salariului/ posibilitate de avansare daca iti doresti

Confidential
Mediu interesant de munca.
Colectiv tânăr și ambitios
Analist
Locatia este ok si metroul este aproape de birou."Clasa muncitoare" este de treaba, poti ...
Field tehnician
Marketing Automation ...