GFK Romania

• Site: www.gfk-ro.com

Evaluari companie GFK Romania

Companie ok pentru cei care doresc sa inceapa o cariera in cercetare de piata

29.06.2018 - Angajat Part time Util (6)

Pro
Pentru a incepe in domeniul cercetarii de piata compania aceasta ar fi putut fi o idee buna. Exista o flexibilitate foarte mare in ceea ce priveste programul, managerii sunt mai mult decat corecti, evaluarile au fost mereu acurate si adaptate situatiilor. Salariile sunt decente pentru piata din Iasi si nu au existat intarzieri sau erori in procesarea lor. Mediul de lucru este tanar si destul de dinamic.

Contra
Multe schimbari, oarecare haos datorat lipsei de viziune si coeziune intre structurile implicate. Se lucreaza cu multi tineri care nu au inca dezvoltat un simt al responsabilitatii. Sistem de evaluare al performantelor foarte exigent, uneori putand fi perceput ca si nedrept.

Part time - Iasi

O companie multinationala care se ocupa cu cercetarea de piata. Este un mediu placut cu oameni politicosi si saritori.

27.06.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Oportunitati de dezvoltare personala. Accent pe oameni fara experienta carora li se ofera training si support. Un loc ideal pentru cei la inceput de drum. Cresteri salariale in raport cu implicarea si rezultatele fiecaruia.

Experienta placuta, comunitate foarte ok , am invatat multe in timpul petrecut aici, atat pe plan tehnic cat si social.

21.06.2018 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Program flexibil
Comunitate placuta

Atmosfera placuta, echipa tanara

30.05.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Departamentul in care sunt e unul ce iti permite sa ai si o viata personala. Fiind o echipa tanara, avem multe in comun si e o atmoafera foarte ok, ca de liceu.

Ok pentru start up. Salarii modice.

18.05.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Companie potrivita pentru start-uperi, care dupa cateva luni, poate un an, se pot muta la alte companii cu salarii mai bune si oportunitati de avansare mai mari.

Colector debite
Colegi de treabaSuperiori care te ajutaProgram flexibil
Colegi cat de cat ok, cu care te poti intelege, cu un nivel de profesionalism ridicat.
Operator interviuri telefonice
Singurul lucru pro la această companie sunt colegii, de treabă
Office assistant
Agent Servicii Clienti