Glovo Romania

• www.glovoapp.com

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Glovo Romania

Echipa locala faina insa putinele proceduri de lucru si lipsa de coordonare la nivel global aduc un grad de disconfort

08.02.2021 - Angajat - Full time

Pro
Experienta din punct de vedere al relationarii profesionale cu colegii este una foarte buna. Vei da de oameni smart, motivati, binevoitori si cu deschidere si te vei putea integra in colectiv in foarte scurt timp.

Contra
Cand vine vorba despre group procedures si systems, lucrurile sunt in dezvoltare si in continua schimbare. Sunt anumite arii care nu sunt acoperite cum trebuie, oamenii simt ca nu au directie in lipsa procedurilor si lucrurile se fac uneori cum apuca fiecare, cum a invatat, cum a auzit, adica nu tocmai eficient. Daca poti trece peste asta prin a comunica si a tine cat mai aproape de toate celelalte echipe, adica a vorbi cat mai mult despre ce vrei sa faci si cum, este posibil sa nu strici munca altora si sa faci sa evolueze totul inspre mai bine.

Se vede ca este nevoie de investitii in proceduri, in sisteme eficiente si sincronizate interdepartamental si in oameni (trainings on the job si follow up periodic, coordonator de learning pe arii de dezvoltare etc.)

Angajat - Full time - Bucuresti
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Mult entuziasm din partea tuturor din echipa.

08.02.2021 - Angajat - Full time

Pro
Toata lumea ajuta pe toata lumea.
Echipa este mai mult ca o familie mare care creste in fiecare luna.
Spiritul antreprenorial este cel care ajuta membri din echipe diferite sa lucreze eficient in proiecte cross departamentale

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Sunt angajat Glovo si pot spune ca am gasit aici mediul ideal de munca. Oamenii sunt super cool si este un loc unde te poti dezvolta perofesional.

08.02.2021 - Angajat - Full time

Pro
Mediul de lucru placut.
Angajatii sunt foarte deschisi.
Poti sa te dezvolti profesional si poti lucra chiar si in alte tari daca iti doresti.
Salariu motivant

Glovo rocks!

01.02.2021 - Angajat - Full time

Pro
1. Nu îți este teamă să spui “nu știu” ;
2.Gestionarea corecta a procesului de recrutare a poziţiilor cheie din organizaţie ;

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Pentru elevi sau studenti e destul de ok, cu bicicleta e rentabil. Daca lucrezi cam 30 h pe saptamana faci in jur de 1500 1800 lei pe luna

26.01.2021 - Fost angajat 2019 - Part time

Pro
Aplicatie ok
Stafful din Iasi ok
Plata destul de ok