Green Tree Marketing

Green Tree Marketing

• Site: www.gtmarketing.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Green Tree Marketing

Nu una foarte placuta

13.10.2021 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Colegii, colegii

Contra
Comunicare cu angajatii, programul, increderea in angajati

Fost angajat 2020 - Full time - Romania
Nu recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Un mediu placut si deloc stresant

26.08.2021 - Angajat - Full time

Pro
-un mediu de lucru f placut si deloc stresant
-colegi draguti si amabili
-teambuildinguri in locatii deosebite
-un bun loc pt evolua si a te forma
-companie care evolueaza impreuna cu angajatii sai

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Un mediu friendly pentru incepatori si un start bun in cariera

25.08.2021 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
- Potrivit pentru persoanele la inceput de drum
-Tembuildinguri foarte reusite cu activități pentru toata lumea
-In departamentul de marketing, ai posibilitatea de a participa la conferinte internationale interactive, unde cunosti o multime de oameni noi
-Fara overtime
-Colegi tineri si super friendly
-Posibilitate de avansare si schimbare departamente
-Locatia centrala si biroul modern
-Cadouri de sarbatori
-In departamentul de product, ai sansa sa participi la lansarea unor proiecte super interesante, unde poti veni cu idei si sugestii care sunt luate in considerare tot timpul; iar daca sunt niste sugestii nepotrivite, ti se explica tot timpul de ce nu sunt ok si cum ar fi mai bine
-team leader-ul departamentului de product este o persoana foarte deschisa, si extrem de implicata in toate probleme de departament; din punctul meu de vedere, este singura persoana care se implica cu adevarat in problemele angajatilor
-managerul departamentului este, de asemenea, o persoana cu o atitudine super ok fata de angajati

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Companie ideala pentru entry level

25.08.2021 - Fost angajat 2021 - Full time

Pro
- Pentru un job entry level, unde nu ai asteptari salariale mari, este ideal. Task-urile sunt foarte variate si inveti multe intr-un timp scurt. Inveti de asemenea sa folosesti si tool-uri de urmarire a performantei site-urilor si ai posibilitatea sa vii cu ideile tale si chiar sa le pui in practica ( in anumite departamente).
- Dupa ora 6 pm fix nu mai esti deranjat, munca se termina fix dupa cele 8 ore de munca.
-Biroul este pozitionat central, este modern si dispune de dotari de calitate
-Teambuilding-urile sunt foarte reusite si includ in general activitati sportive foarte variate
-Colectivul este foarte misto. Colegi tineri saritori si foarte friendly.
-Team leaderul echipei de product este o persoana cu care poti discuta absolut orice si tine 100% cu angajatii. Chiar mai mult decat HR-ul. Se impune in fata managementului si nu se lasa pana nu obtine ce vrea.
-Posibilitati de a avansa sau de a schimba departamentul exista doar daca iti expui aceasta dorinta
- Deplasari in strainatate la conferinte din industrie unde 70% este distractie si 30% munca.
- Munca nu este una repetitiva, mereu apar task-uri noi si nu apuci sa te plictisesti niciodata.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

Cea mai toxica firma in care am lucrat vreodata

29.07.2021 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
Biroul e pozitionat central si se organizeaza iesiri si teambuildinguri des. Cam atat.

Locuri de muncă
Netex Romania