GRS - Global Remote Services

BPO & Servicii

• Site: www.globalremoteservices.com

Evaluari companie GRS - Global Remote Services

A fost primul meu job, team leaderii au fost foarte intelegatori cu mine, la fel si colegii.

27.06.2018 - Angajat Full time Util (8)

Pro
Colectiv tanar, program flexibil si part-time. Se acorda si bonusuri. Majoritatea am inteles ca sunt angajati de cativa ani si sunt multumiti. Atmosfera este deschisa si destinsa. Colectiv unit. Recomand

Contra
Am fost bagati in concediu fortat, orele care nu sunt pe minus din cauza noastra nu se platesc.

Full time - Operator entry data - Piatra Neamt

GRS

29.05.2018 - Angajat Util (7)

Pro
Echipa, colegii, proiectele

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in GRS - Global Remote Services

Multumitor

22.05.2018 Util (9)

Pro
Locatia/cladirea si echipa cu care lucrez sunt aspectele pro

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Excelent, nemaipomenit sunt foarte multumita

15.04.2018 - Angajat Part time Util (7)

Pro
Profesionalism si seriozitate

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Dragilor, nu recomand aceasta firma nici dusmanilor mei! Am mers la interviu, cu invitatie prin sms foarte detaliata, eu crezand in seriozitatea angajatorilor. Am ajuns la timp, secretara mi-a dat testele de limba si mi-a spus ca va veni team leaderul sa ma intervieveze. Nu a venit nimeni. Am fost uitata int-un birou, aproape 30 de minute. Apoi a venit din nou secretara, mirata, intrebandu-ma ea pe mine cum de nu a venit nimeni la mine. Asa o lipsa crasa de profesionalism, lipsa de comunicare intre personal, lipsa de respect fata de candidat, nu am vazut de cand sunt. Continuarea, in schimb, a fost si mai absurda: i-am spus secretarei ca eu nu mai astept si ca mi-am pierdut timpul, crezand ca e o firma serioasa, la care dumneaei, in loc sa isi ceara scuze, sau sa imi spuna sa mai astept 5 minute, sau sa vad ca incearca sa repare situatia penibila, prin telefon sau ceva, s-a uitat la mine zambind cu nepasare si nu a spus niciun cuvant. Am iesit din acea batjocura de firma, ca vantul. Nu va lasati batjocoriti si dispretuiti! Nimeni nu merita asa ceva.

28.03.2018 Util (10)

Pro
Cladire frumoasa, moderna, dotata, utilata. Lifturi, personal numeros.

Locuri de munca Optima Solutions Services SRL
Optima Solutions Services SRL
Business Partner
- Salariile sunt mari
Mediu placut, cafea, ceai , aproape de metrou
Vanzator
Colegii buni si lucru aproape
Operator call center
Account Manager