GRS - Global Remote Services

• Site: www.globalremoteservices.com

Evaluari companie GRS - Global Remote Services

Buna pentru incepatori si nestiutori, dar daca esti cu capul pe umeri fugi in alta parte. Am lucrat acum ceva timp de noapte pe un proiect, de noapte, part time la 6 ore. Cand am plecat am descoperit ca pot castiga mult mai mult lucrand la 4 ore pe timp de zi intr-un call center obisnuit.

07.09.2018 - Fost angajat Part time Util (1)

Pro
Mediu tanar si placut, cldirea este dotata din anumite puncte de vedere.

Contra
Team leaderii tin partea conducerii si sunt instruiti sa traga pe echipa(adica pe tine!) avand desigur bonus pe treaba asta. Salariul este foarte prost pe timp de noapte si te ataca si la orele lucrate daca nu esti atent. Stramba des din nas cand intrebi de marire si cand apuci sa vorbesti cu ei te lasa de pe o luna pe alata pana le spui ca iti dai demisia. Cat timp priveste concediul dumnezeu cu mila, ti-l dau cand vor ei, iar liberele se dau in functie de cum te intelegi cu team leaderii si mai ales coleggii de echipa. Disponibilitatea se semneaza degeaba. Te prostesc sa lucrezi si in plus pe motiv ca nu au personal, platit dublu chipurile. Practic iti convine sa te angajezi la 4 ore si sa lucrezi in plus, daca esti la 6 ore esti degeaba. In fine urata experienta.

Part time - Back Office - Bucuresti

A fost primul meu job, team leaderii au fost foarte intelegatori cu mine, la fel si colegii.

27.06.2018 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Colectiv tanar, program flexibil si part-time. Se acorda si bonusuri. Majoritatea am inteles ca sunt angajati de cativa ani si sunt multumiti. Atmosfera este deschisa si destinsa. Colectiv unit. Recomand

GRS

29.05.2018 - Angajat Util (8)

Pro
Echipa, colegii, proiectele

Multumitor

22.05.2018 Util (9)

Pro
Locatia/cladirea si echipa cu care lucrez sunt aspectele pro

Oferte care ti s-ar potrivi

Excelent, nemaipomenit sunt foarte multumita

15.04.2018 - Angajat Part time Util (7)

Pro
Profesionalism si seriozitate

TELUS International Europe
QA Consultant
Mediu foarte tanar si deschis orientat catre servicii si inovatie. Ai libertate aproape 100% in ...
Atmosfera prietenoasa si colegi tineri cu mult entuziasm
Receptie
Colectivul prietenos si intelegator.
Concurs
Video Editor