Gymboland

• Site: www.gymboland.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie Gymboland

Dacă îți plac copiii aici găsești un job distractiv unde te întâlnești cu oameni faini!

22.11.2018 - Angajat - Full time

Pro
Gymboland locul unde "toți copii sunt fericiți", ei bine eu lucrez aici și aș putea spune că motto-ul nostru nu este 100% corect, ca să fie perfect ar trebui modificat și ar suna cam așa Gymboland locul unde "toți copii și toti angajații sunt fericiți!"
Unul din motivele determinante pentru a lucra aici este și faptul că vin cu drag la job, e o plăcere să ma întâlnesc cu colegii de munca, suntem un colectiv tânăr, ne înțelegem bine știm când să glumim dar și când să fim serioși pentru că știm ce responsabilitate mare avem, totodată am o bucurie în suflet când ma joc cu copii, cand ii fac să râdă și când am grija de ei, deoarece sunt o persoane căreia ii plac copii.
Un criteriu important în alegerea acestui loc de munca a fost si faptul că se afla aproape de casa, in cazul meu Afi Palace Cotroceni, dar stiu că sunt mai multe locații Gymboland în tot Bucureștiul și nu numai. Sunt mulțumit de salariul oferit si ma bucură faptul că există măriri salariale constante la o anumită perioadă de timp. În companie exista ideea de promovabilitate, cand m-am angajat aici am fost supraveghetor pentru copii, dupa care am promovat ca și lucrător comercial (barman). Fiind student am căutat un job cu un program flexibil pentru a putea munci ca să am banii mei și să nu depind de părinți, dar sa pot să-mi termini și studiile, iar programul de la Gymboland m-a ajutat să realizez aceasta. In fiecare luna se răsplătește financiar angajatul cu cele mai bune performanțe, pot sa ma mândresc ca luna aceasta am fost eu.

Contra
Nu aș putea spune că este un contra, doar o nota de luat aminte, pentru că lucrezi cu copii trebuie sa ai mereu grija de ei si sa-i supraveghezi atent. Noi avem o responsabilitate in plus fata de unele dintre celelalte joburi.

Angajat - Full time - Bucuresti - Barman
Perioada de muncă: 1-2 ani.
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Mediu de lucru ok

21.11.2018 - Angajat - Full time

Pro
Oameni cu care poți comunica

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Un mediu de lucru in care rutina nu isi are locul si fiecare zi este o provocare diferita!

21.11.2018 - Angajat - Full time

Pro
Cine este dispus sa invete, are oportunitatea de a lucra intr-un mediu foarte competitiv si plin de provocari zilnice.
Nivelul de aptitudini si cunostinte de administrare afaceri se dezvolta exponential.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

O companie serioasa, job de viitor

21.11.2018 - Angajat - Full time

Pro
Atmosfera este destinsa, toti angajati sunt prieteni intre ei, cu sefii se poate discuta orice, programul este flexibil, lucrul cu copii te binedispune. Salariile cresc periodic.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Oferte care ți s-ar potrivi

O evaluare ok. Ti se clarifica nelamuririle, esti informat concis si coerent.

24.07.2018 - Angajat - Full time

Pro
Oameni ok, mediu de lucru ok, salarii acceptabile.

Locuri de muncă
KFC Romania