Harman International Romania

Evaluări companie Harman International Romania

Angajator implicat

04.08.2020

Pro
Oamenii (si aici ma refer la colegi si chiar la HR)
Deschiderea
Tehnologiile

Contra
Some managers, presiune

Bucuresti
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Salariu mediu, interviu usor oameni faini

01.07.2020 - Angajat - Full time

Pro
- Proiecte interesante
- Tehnologii noi

Management intelegator, dezvoltare profesionala

19.05.2020 - Fost angajat 2019 - Full time

Pro
Management intelegator
Dezvoltare profesionala
Colegi tineri, dornici sa te ajute si sa iti explice
Program flexibil

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție

Deadline-uri din ce in ce mai scurte si epuizante bazate pe o cultura de "suntem mai ieftini", nicidecum pe calitatea si excelenta din marketing si un cost cutt

13.05.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
- unii oameni excelenti inclusiv in management pe care ii mai poti gasi in firma si cu care este o placere sa lucrezi
- daca ai norocul sa nimeresti intr-un proiect vechi si stabil, accentuez noroc, poate fi chiar un mediu placut datorat colegilor care au lucrat inainte sa faca predictibil procesul si poate fi relaxant
- posibilitate mobilitatii pe verticala sau orizontala in cariera, dar trebuie sa fii dispus sa investesti timp si sa joci putina politica

super companie super oameni

04.05.2020 - Fost angajat 2020 - Full time

Pro
locatie , salariu, oameni (printre cei mai prietenosi si saritori, asta in decembrie 2019 cel putin cand inca lucram acolo), timp liber, manageri super si cu experienta in majoritatea echipelor (desi e un trend sa ii dea jos in favoarea celor noi si fara experienta dar usor de manipulat si fricosi sa deschida gura)
- per total m-am simtit foarte bine in companie dar ca peste tot au fost si mici neajunsuti. E f greu sa ii multumesti pe toti intr-o companie mare. -- --Prin comparatie cu alte locuri de munca la care am fost este o firma mai mult decat ok

Conectează-te cu Harman International Romania prin rețele sociale
Galerie foto
Noutăți Harman International Romania
Looking for a new job can be challenging at any time, but during a global pandemic, it becomes even more complicated.In this video, ...
Want to learn more about the future of in-car audio? And understand what it takes to be a great car audio engineer?Then don't miss the ...
As we all navigate through these unprecedented times, we have seen our colleagues get closer than ever.This was a time for them to discover ...