Hella Romania

• Site: www.hella.com

Evaluari companie Hella Romania

Hella Lugoj este o firma buna dar nu tine oamenii pentru ca nu fac contractele pe nedeterminata

19.05.2018 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Este platit bine salarile la timp

Contra
Dar nu face contracte doar pe termen scurt

Bune

Full time - Operator - Lugoj
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O buna experienta avand in vedere ca este primul meu loc de munca.

22.03.2018 - Angajat Full time Util (6)

Pro
Personal, ma consider norocos ca am prins un program de internship exact pe ceea ce ma interesa pe mine. Am invatat foarte multe lucruri si consider ca mi-a fost foarte benefic. Colegii au avut foarte multa rabdare cu mine.

O companie in care se promoveaza din interior. Un avantaj pentru angajatii stabili.

16.03.2018 - Fost angajat Full time Util (9)

Pro
Firma care investeste in tehnologii noi, potential foarte mare de avansare si invatare.

La inceput a fost o firma extraordinara...posibilitati de avansare...mediu placut...ulterior a devenit o companie de duzina plina de oameni incapabili pe functii inalte sustinuti prin pile si relatii

30.01.2018 - Fost angajat Full time Util (7)

Pro
-Salariu foarte bun
-Mediu de lucru technologic bun
-Conditii de munca foarte bune

Familia Hella si cei ce o formeaza. O companie ce se afla in continua dezvoltare.

24.12.2017 - Angajat Full time Util (6)

Pro
"Familia" Hella este o echipa unita si plina de oameni energici si creativi.Intotdeauna vei gasi o atmosfera de lucru relativ placuta.

Locuri de munca British American Tobacco Romania Employee Administration Specialist with English
British American Tobacco ...
Locuri de munca Kimball Electronics Romania SMT Production Coordinator
Kimball Electronics Romania
Timisoara, Job national
Locuri de munca Philips Romania Marketing Trainee
Philips Romania
Locuri de munca Nestle Romania Cost Control Specialist Trainee - Nestle  Needs YOUth
Nestle Romania
Locuri de munca Nestle Romania Supply Chain Trainee - Nestle Needs YOUth
Nestle Romania
- multe informatii noi - posibilitate de avansare- lucrezi in multe domenii, varietatea te ajuta sa ...
Proiectele la care poti lucra, in special faptul ca vorbim si de produse hardware.Echipa
Analist
- program flexibil, nu esti obligat sa stai la birou toata perioada de lucru- oportunitati de ...
Operator introducere si ...
Inginer chimist
Lucrator universal