Hella Romania

• Site: www.hella.com

Evaluari companie Hella Romania

Neapreciere. Un management extrem de defectuos la care valorile omenesti si morale sunt pe ultimul loc

21.03.2016 - Fost angajat Full time Util (1)

Pro
Merita sa lucrezi in aceasta companie daca esti incepator si vrei sa iti faci experienta 1-2 ani, dar dupa 2 ani maxim, sa pleci daca vrei sa ajungi sa ai si viata personala.

Contra
Management defectuos in special la HCC - NU RECOMAND aceasta firma deoarece nu apreciaza nici macar valorile omenesti (esti penalizat si iti pierzi bonusul la evaluare daca un coleg iese de mai multe ori la masa sau vorbeste cu cine doreste - iar daca asta nu convine managementului (sefului de departament) este penalizat, marginalizat si jignit de fata cu toti colegii indiferent daca ai aprecieri verbale si scrise din partea managementului din Germania.

In meeting-urile one to one se discrediteaza in mod constient si direct ceilalti colegi , cu scopul de a avantaja angajatul care ii "toarna" pe nemti in Romania si care isi discrediteaza proprii colegi de departament.

Din pacate NU recomand si NU voi recomanda niciodata aceasta companie nimanui care doreste sa fie apreciat ca si om in primul rand, apoi ca si experienta profesionala.

Sa incerce sa ajunga macar la nivelul de comportament al celor din Germania.

Full time - Analist financiar - Timisoara

O companie care investeste in angajati

20.12.2015 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Angajatii au parte de cursuri si formari, se pot dezvolta pe proiecte diversificate

Salariul este ok

Locuri de munca Procter & Gamble Procurement Specialist with French
Procter & Gamble
BUCURESTI, Job national
Confidential
Mediu interesant de munca.
Colectiv tânăr și ambitios
Analist
Locatia este ok si metroul este aproape de birou."Clasa muncitoare" este de treaba, poti ...
Field tehnician
Marketing Automation ...