• www.honeywell.ro

Evaluari companie Honeywell Romania

Management incapabil

16.02.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
zile libere nationale
colegi ok

Contra
Managerii nu au experienta necesara pentru a indeplini aceasta functie. Sunt depasiti de situatie si nu intereseaza pe nimeni sa faca lucrurile sa se miste. Este foarte mare haos desi este pe piata din RO de foarte mult timp. Nu exista metrici definiti, pe scurt nu stie stanga ce face dreapta.
Nu exista work from home decat in cazuri exceptionale. Asigurarea medicala este doar in caz de urgenta. Nu au bookster.

Ocupati-va de o selectie mai amanuntita a managerilor. Nu le atribuiti functii carora nu le vor face fata. Pentru aceasta, va recomand o testare din toate punctele de vedere(orice fel de management - time, people, excel, word, tehnic, etc.)

Full time - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

OK la inceput...

13.02.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Salarii peste medie
Iti faci treaba fara sa stea nimeni la spatele tau

Am lucrat la aceasta companie timp de cateva luni ca dezvoltator software si cu parere de rau am constatat ca aici lucreaza oameni de foarte proasta calitate. Sunt foarte fericit ca am plecat si imi pare rau ca mi-am pierdut timpul cu ei! Am 14 ani de experienta si aici am intalnit cel mai slab management din carierea mea de pana acum cu toate ca mi s-a zis ca oamenii sunt ok. Nu recomand compania celor care se respecta ca oameni!

06.02.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Colegii de lucru au fost ok dat nu pot sa zic acelasi lucru de management.

O companie serioasa cu respect fata de angajati

30.01.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Bonusuri de performanta, posibilitati de avansare, pachet de beneficii, ore suplimentare platite dublu, posibilitate de a lucra de acasa ocazional

Oferte care ti s-ar potrivi

O experienta interesanta

30.01.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Salariu atractiv

HR Analyst
- mediu placut de munca
Seriozitate referitor la salarii.
Posibilitatea de a invata logistica si supply chain.
Concurs
Analist servicii clienti