• www.honeywell.ro

Evaluari companie Honeywell Romania

Am lucrat la aceasta companie timp de cateva luni ca dezvoltator software si cu parere de rau am constatat ca aici lucreaza oameni de foarte proasta calitate. Sunt foarte fericit ca am plecat si imi pare rau ca mi-am pierdut timpul cu ei! Am 14 ani de experienta si aici am intalnit cel mai slab management din carierea mea de pana acum cu toate ca mi s-a zis ca oamenii sunt ok. Nu recomand compania celor care se respecta ca oameni!

06.02.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Colegii de lucru au fost ok dat nu pot sa zic acelasi lucru de management.

Contra
Atitudine rauvoitoare/umilitoare management pentru angajati. Lucru cu tehnologii depasite moral de mult timp. Decizii arbritare.

Le recomand sa isi dea demisia!

Full time - Software Developer .Net - Bucuresti
Perioada de munca este de mai putin de un an.

O companie serioasa cu respect fata de angajati

30.01.2019 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Bonusuri de performanta, posibilitati de avansare, pachet de beneficii, ore suplimentare platite dublu, posibilitate de a lucra de acasa ocazional

O experienta interesanta

30.01.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Salariu atractiv

Momentan o companie ok, unde nu se merita sa stai mai mult de 1-2 ani pe acelasi rol

29.01.2019 - Angajat Full time Util (7)

Pro
Experienta placuta pana acum, daca nimesti o echipa ok poti sa iti faci treaba in conditii bune si nu se tine nimeni de capul tau

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Nobel

Full time

Bucuresti,

Locuri de munca Adecco Romania

Full time

Cluj Napoca

Companie serioasa, dar care nu ofera beneficii extra

17.01.2019 - Angajat Full time Util (9)

Pro
Este o companie ok, unde poti sa evoluezi, cu un personal divers ca medie de varsta.
Salariul este bun si singurul beneficiu care exista este ca se deconteaza transportul.

Web Developer
Atmosfera este relaxata, salariile sunt peste medie, laptop/desktop-uri performante, fructe la ...
Sales Controller
- colegii- atmosfera de lucru relaxata- beneficii- transparenta in evaluare si acordare ...
Manageri foarte deschisi sa ii ajute pe cei ce vor sa creasca. Mediu de lucru prietenos.
Concurs
Inginer programator