HP

BPO & Servicii

• Profil companie inactiv
  • Site: www.hp.com

Evaluari companie HP

Grupul HP s-a impartit in a doua parte a anului trecut in doua entitati diferite: Hewlett Packard Enterprise si HP Inc.

Puteti impartasi in continuare experientele voastre, pentru acest lucru va rugam sa alegeti una dintre cele doua companii.

HP ramane in top 10 companii in Romania

11.04.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Proiectele, chiar daca HP s-a spart in doua, totusi sunt f multe proiecte, te poti transfera.
Cultura organizationala ramane f puternica, brand puternic
Poti lucra de acasa
Pachet de beneficii de 5 stele, beneficii negociate foarte ok.

Contra
Sunt aspecte birocratice care tin de proceduri si devin la un moment dat frustrante

Continuati sa investiti in angajati

Full time - Business analyst - Bucuresti

Un loc de munca unde poti incepe o cariera

26.06.2015 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Pentru inceput este perfect, ai foarte multe formari, te poti muta pe alte proiecte, salariul este destul de ok. Salariul se mareste o data pe an in urma unei evaluari.

Pentru a vizualiza toate informatiile va rugam sa intrati in contul dumneavoastra .

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in HP

Medie. Un inceput de cariera f bun

27.11.2014 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Atmosfera, Flexibilitatea, discounturi si beneficii pt angajati

Cu ups in downs. Oricum pentru a reusi si a promova in companie trebuie sa ai stomac tare si sa pupi pe cine trebuie, altfel doar daca muncesti mult si foarte bine esti luat de fraier.

21.09.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
- incep sa fie tot mai putine pro, pentru ca mediul de lucru s-a stricat mult de-a lungul timpului.
- poate salariul, inca flexibilitate, fara ore suplimentare

O companie cu perspective

15.05.2014 - Angajat Full time Util (0)

Pro
- Oamenii sunt foarte ok
- Ai perspective de crestere
- Sunt multe beneficii

Locuri de munca Accenture Romania Customer Service Analyst with Czech or Slovak
Accenture Romania
Locuri de munca Valoris Center Angajam Vorbitori cu Limba Engleza si Germana!
Valoris Center
Locuri de munca Genpact Romania Do you speak Finnish? Join Genpact Bucharest today!
Locuri de munca Accenture Romania Social Media Content Review Associate with Turkish in Iasi
Iasi
Locuri de munca Accenture Romania DevOps Engineer
Accenture Romania
Salar bunO multime Beneficii (medicale , sportive, etc.)Home officeProfesionalism si seriozitate ...
Tehnician
Experienta pe care am avut-o in Hilti este una minunata, sunt corecti, in ceea ce priveste ...
Accountant
Manageri echilibrati si competenti.Nivel de stres destul de scazutEchilibru munca viata personala
Software Tester
Specialist resurse umane