Ilex Com

Comert

• www.ilexgsm.ro

Evaluari companie Ilex Com

Pe o scara de la 1 la 10 experienta mea cu Ilex a fost, cu ingaduinta, de 4.

12.08.2018 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Pro pot spune doar ca poti cunoaste oameni minunati

Contra
O experiența îngrozitoare, pentru mine cel puțin. Încep prin a spune ca aceasta firma e foarte dezorganizată din toate punctele de vedere. Angajații sunt de vina pentru orice s ar întâmpla in firma, team ledarul, managerii și toți superiorii tai încearcă sa te facă pe tine, consultant in vânzări in cazul meu, sa fii cel mai josnic om sa te simti vinovat și ca tu ai greșit. Nu vei fi respectat in acea forma oricât de mult ai muncii și nici șansa de promovare nu se pune in calcul,sunt in acea firma oameni de ani de zile care au stagnat și s au mulțumit cu puțin însă in mare parte aceștia sunt de vârsta a 2a poate chiar a 3 a. Bonusurile ,target ul, oricât de mult ai muncii niciodată nu vei primi cât meriți pentru ca așa vrea scumpa firma ilex ,ba ti se schimba trage ul,ba calitatea posada(contractele clienților care au greșeli demografice sau orice ar vrea cei de “sus”). Dacă calitatea Posada e scăzută tu nu iei mai mult de 100-200 de lei in condițiile in care te așteptai in jur la 600-800 de lei. Oare mai are rost sa mai zic ca tu și cu colegii tai va “bateți” pe o singura imprimanta deși voi sunteți 3-4 angajați in magazin

Full time - Consultant vanzari - Romania
Perioada de munca este de mai putin de un an.

Un partener de toata increderea

15.07.2018 - Fost angajat Full time Util (5)

Pro
Șefii sunt foarte înțelegători. Program flexibil, toata lumea te înțelege.

Am castigat experienta in domeniu, dar nu as ma reveni la ei nici cu salariul dublat!

04.01.2018 - Fost angajat Full time Util (16)

Pro
Salariul se vireaza la data fixa. La fel si comisionul.
Bonusuri pentru concursuri de genul "cine face cele mai multe contracte!"

Un job provocator si motivant, se poate castiga foarte bine.

05.10.2017 - Fost angajat Full time Util (19)

Pro
Salariile, si tichetele de masa se primesc intotdeauna la timp.
Seriozitate: mi s-a oferit aproape tot ce mi s-a promis
Exista multe concursuri din care am castigat multi bani.
Vrei nu vrei, inveti foarte multe lucruri utile intrucat job-ul este destul de complex.
Foarte bun suportul managerilor directi, am avut suport atat pentru a invata sa vand mai bine cat si pentru nenumaratele situatii si problem aparute.
Foarte buna colaborarea cu echipa, exte necesara munca de echipa intrucat majoritatea targhetelor sunt comune.
Se castiga foarte bine din comisioane

Locuri de munca Carrefour Romania
Carrefour Romania
Locuri de munca Carrefour Romania
Carrefour Romania
Operator Asamblare
Bonusuri sau prime salariale, loc de munca stabil, posibilitate de a face ore suplimentare
Administrator
Colegi în mare parte ok și dornici sa te ajute
Aspecte PRO nu cred ca exista si nici nu vor exista in aceasta "firma" pur romaneasca. ...
Account Manager
Consultant farmaceutic
Mat Planning/Prod Ctrl ...