Inari BPO Services

• Profil activ
  • Site: www.inaribpo.com

Evaluari companie Inari BPO Services

Cultura si valori

Ai sanse de dezvoltare si pe parte personala pe langa dezvoltarea profesionala.Ai posibilitatea sa lucrezi cu multe tipologii de oameni si inveti sa te adaptezi mult mai repede la schimbari.

08.06.2015 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Inveti sa depasesti orice provocare cu optimism,creativitate,determinare si perseveranta. Colectivul unit este un alt plus.

Contra
Salariul fix initial nu este unul atragator dar cu multa munca,daca iti doresti,ajungi sa castigi cat iti propui.

Cum spunem clientilor "Diversifying your portfolio is the key of success."

Alte informatii valabile la data completarii acestei evaluari
Angajat Full time pe functia de Team leader in Bucuresti
Perioada de munca este de 1 - 2 ani.

Cultura si valori

Un job in care te poti dezvolta atat pe parte profesionala cat si pe parte personala. Relatii degajate intre colegi si cu managementul echipei.

05.06.2015 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Un job unde inveti sa vinzi orice, oricui. Intelegi mai bine ce inseamna sa lucrezi intr-un mediu profesional dar relaxat. Iti pune la incercare creativitatea. Interactionezi cu oameni de pe tot globul si investi foarte multe pe parte de diversitate culturala. Pornesti de la un salariu fix, iar bonusurile sunt in functie de performanta, daca vrei poti face destui banuti.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Inari BPO Services

Cultura si valori

De-a lungul unui an de zile am invatat o multime de lucruri despre mine si despre abilitatile mele si am reusit sa imi antrenez rabdarea.

05.06.2015 - Fost angajat Part time Util (0)

Pro
Mediu de lucru relaxat, relatii de comunicare foarte bune cu managerul, oportunitati de dezvoltare personala, sansa de a castiga un salariu in functie de munca pe care o depui.

Locuri de munca PriceWaterHouseCoopers Romania HR Consulting Internship
PwC
Last update: 06.07.2017
Locuri de munca Metro Systems Romania Build Engineer
METRO SYSTEMS ROMANIA
Last update: 03.07.2017
Locuri de munca Sales Consulting REFERENT ACHIZITII PUBLICE, Locatie: Targu Mures
SalesConsulting
Last update: 26.07.2017
Business consultant
  • Masina de serviciu
Tehnician
  • Concediu de crestere a copilului
Reprezentant
Bonurile de masa se acorda abia dupa trei luni, timp in care seful de sector te face treptat sa renunti singur prin tot felul de mizerii, ...
idnick 28.07.2017
Pentru locatia din Timisoara stiti ceva?
DenisaDeni 27.07.2017
AnnA91 27.07.2017
Grafica/Video
Applications Engineer
Grafica/Video
Customer support
Referent resurse umane
Primele șase luni ale anului au adus în peisajul economic românesc cu 31.23% mai multe firme decât în perioada similară a anului ...
Agenția Națională pentru Ocuparea Forței de Muncă (ANOFM) a anunțat săptămâna aceasta faptul că pentru luna august are ...
Producătorul de țigări Philip Morris si-a anunțat intenția de a modifica liniile de producție a fabricii de țigarete din Otopeni ...