Inari BPO Services

BPO & Servicii

• Profil companie activ
  • Site: www.inaribpo.com

Evaluari companie Inari BPO Services

Ai sanse de dezvoltare si pe parte personala pe langa dezvoltarea profesionala.Ai posibilitatea sa lucrezi cu multe tipologii de oameni si inveti sa te adaptezi mult mai repede la schimbari.

08.06.2015 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Inveti sa depasesti orice provocare cu optimism,creativitate,determinare si perseveranta. Colectivul unit este un alt plus.

Contra
Salariul fix initial nu este unul atragator dar cu multa munca,daca iti doresti,ajungi sa castigi cat iti propui.

Cum spunem clientilor "Diversifying your portfolio is the key of success."

Full time - Team leader - Bucuresti

Un job in care te poti dezvolta atat pe parte profesionala cat si pe parte personala. Relatii degajate intre colegi si cu managementul echipei.

05.06.2015 - Fost angajat Full time Util (0)

Pro
Un job unde inveti sa vinzi orice, oricui. Intelegi mai bine ce inseamna sa lucrezi intr-un mediu profesional dar relaxat. Iti pune la incercare creativitatea. Interactionezi cu oameni de pe tot globul si investi foarte multe pe parte de diversitate culturala. Pornesti de la un salariu fix, iar bonusurile sunt in functie de performanta, daca vrei poti face destui banuti.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Ajuta si tu comunitatea impartasind experienta ta in Inari BPO Services

De-a lungul unui an de zile am invatat o multime de lucruri despre mine si despre abilitatile mele si am reusit sa imi antrenez rabdarea.

05.06.2015 - Angajat Part time Util (0)

Pro
Mediu de lucru relaxat, relatii de comunicare foarte bune cu managerul, oportunitati de dezvoltare personala, sansa de a castiga un salariu in functie de munca pe care o depui.

Pentru a vizualiza toate informatiile te rugam sa intri in contul tau.

Locuri de munca Stefanini Romania Support Technique avec Francais et Anglais. Parlez-vous Francais?
Stefanini Romania
Locuri de munca Accenture Romania General Ledger Officer with French
Accenture Romania
Locuri de munca Accenture Romania HR Generalist with German
Accenture Romania
Locuri de munca Genpact Romania Accounts Payable with Turkish
Locuri de munca Webhelp Romania CONSEILLER CLIENTELE TELECOM
Webhelp Romania
Colegii si munca in sine
Casier si lucrator comercial
Conditii bune de curatenie,Produse putin mai ieftine, decat in alte retailuri,Produse ...
Functionar administrativ
Orele suplimentare sunt contorizate si nu se pierd. In unele departamente.
Casier si lucrator ...
Contabil