• Site: www.inditex.com

Evaluari companie Inditex Romania (Zara, Pull & Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Uterqüe)

Management slab, leadership inexistent

13.11.2017 - Fost angajat Part time Util (10)

Pro
Echipa de lucru este ok (asta sigur depinde de la un magazin la altul), salariul bun comparand cu alte companii.

Contra
Programul haotic, ore pe plus sau in minus nejustificate, pauza de masa inexistenta daca lucrezi mai putin de 7-8 h.

Cititi doua, trei carti despre management, leadership in organizatii daca in traininguri nu se aduc in discutie aceste aspecte.

Part time - Sales Assistant - Bacau

A fost o experienta minunata

07.11.2017 - Fost angajat Part time Util (13)

Pro
Salariu la timp
Part time
Bonuri de masa
Bonusuri de performanta

INDITEX (Zara), magazinul in care am lucrat eu.
Ce pot sa spun este ca am fost foarte entiziasmata la inceput ca voi lucra la ei, eram curioasa de ce se intampla "in spatele" unui magazin de genul acesta. Nu pot sa zic ca am trait o dezamagire, doar ca oamenii aia chiar muncesc pe bune. Eu am lucrat in 2 mall-uri din Bucuresti, la acelasi magazin, aceeasi sectiune (men) si pot sa zic ca in ambele locuri am intalnit niste oameni foarte faini, cu care imi facea placere sa ma intalnesc atunci cand mergeam la munca.
Legat acum de partile "proaste", as putea sa zic ca nu prea mai aveam timp. Facultate+job (indiferent de part time/full time) =nope!. Weekendul la fel, aveam unul singur pe luna. Ar mai fi statul peste program, 20,30 de minute si volumul destul de mare de munca. Practic, erau zile cand te transformai in titirez !

03.11.2017 - Fost angajat Part time Util (17)

Pro
- Programul (part time): poti sa imbini job-ul cu liceul/facultatea.
- Pentru un program de genul, renumeratia, dupa parerea mea, este pe masura.
- Colegi de treaba si care te ajuta atunci cand nu te descurci.

Pull & Bear: Foarte multumita ca sunt angajata a acestei companii. Este un mediu placut de munca.

03.11.2017 - Angajat Part time Util (24)

Pro
Salariu foarte bun, echipa tanara si plina de viata, mediu de lucru placut si curat

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Ipso Romania

Full time

Bucuresti, Mogosoaia, ...

Am lucrat la Zara pe o perioada de 2 luni pe postul de sales assistant si pot spune cu mana pe inima ca a fost o experienta foarte frumoasa.

27.10.2017 - Fost angajat Part time Util (17)

Pro
- echipa tanara, dinamica
- colegi rabdatori
- atmosfera degajata
- program lejer
- mentorul te ajuta mereu si iti da sfaturi
- salariu la timp