Infobest Romania

• Tel: 0256.476.071
    Site: www.infobest.ro

Evaluari companie Infobest Romania

Prima companie in care m-am simtit apreciata pentru munca depusa.

22.07.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
mediu de lucru placut
program flexibil
beneficii aditionale precum card de sanatate, 7card, cursuri de limbi straine etc
spatiu de relaxare (jocuri)

Contra
Momentan nu am nimic de spus.

Sa fie mereu atenti la nevoile angajatilor, sa se implice in evenimente organizate in interiorul firmei.

Full time - Timisoara

Cel mai placut loc de munca, din experienta mea directa si indirecta

24.05.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
La Infobest colegii au doua caracteristici dominante: sunt foarte inteligenti si au o mare doza de bun simt. In aceste conditii, este foarte usor sa lucrezi cu ei, sa treci dintr-o echipa in alta, sa iti placa sa vii la lucru in fiecare zi. Daca cineva are nevoie de ceva pentru a-si desfasura optim activitatea, il va primi, de la colegi sau de la management.

La Infobest nu se fac lucruri doar de dragul de a face ceva, sau din cauza ca "asa se face". Cand ceva nu functioneaza cum trebuie, se discuta si daca e nevoie, se schimba. Programatorii si testorii pot foarte usor determina astfel de schimbari, de multe ori direct, iar daca nu, atunci prin intermediul sefilor de echipa.

Relatiile profesionale din cadrul firmei merg mana in mana cu relatiile de prietenie, iar acele frecusuri care apar in alte firme intre sefi si subordonati, sau intre colegi de acelasi nivel, sunt foarte rare in Infobest si sunt adresate in mod constructiv astfel incat locul de munca sa ramana unul placut pentru toata lumea.

Lucrez intr-o companie care pune accent pe angajatii sai. Ai toate beneficiile pentru ati desfasura munca in conditii excelente.

05.04.2016 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Program flexibil
7 card
Card sanatate