Evaluari companie Ipsos Interactive Services

Companie atat de mare ca poti evolua de la junior la Vice-President

12.02.2020 - Angajat in prezent - Full time Util (0)

Pro
* Atmosfera
* Colegii
* Inveti multe si te poti dezvolta
* oportunitati de lucru in alte tari
* conditii de lucru faine

Contra
* la unele pozitii salariul poate fi mai mic ca si piata

Full time - Bucuresti
Perioada de munca este de peste 10 ani.

Miercuri, 19 Feb 2020

Iti multumim! Pentru ca ai fost alaturi de noi in tot acest timp si ne-am bucurat impreuna de atat de multe momente si experiente. Ramanem recunoscatori si pentru ca ti-ai facut timp sa ne scrii acest feedback, este important pentru noi si vom tine cont de el. Mult succes si ganduri bune din partea noastra!

Echipa Ipsos Interactive Services Romania

Job ok, daca esti student. program 4-1, ca sa poti merge si la facultate

29.01.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Ai training timp de aproape o luna, in care esti platit normal si ai si mult timp pentru tine. Salariu decent pentru un student.

Buna!

Multumim mult pentru feedback si ne bucuram ca am fost colegi! Vom tine cont de opinia ta si te asiguram ca vom continua sa lucram permanent la imbunatatirea ofertei noastra de valoare, fie ca discutam despre salarii si beneficii (fixe sau variabile), oportunitatile de crestere si dezvoltare sau mediul de lucru.

Pentru ca ne dorim ca experienta Ipsos sa fie una cat mai relevanta dar si cea mai faina pentru voi! Iti multumim inca o data pentru mesajul tau.

Pe curand!

Un inceput grozav

28.01.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Oportunitatea de a invata in arii diverse
Mediul multicultural
Atmosfera relaxata

Buna!

Multumim mult pentru mesajul tau, suntem norocosi ca am lucrat impreuna si te asteptam sa revii oricand. Pentru ca stim ca zona de training si dezvoltare pe termen lung este un aspect important pentru noi toti, iti pot confirma ca in ultimii ani calitatea dar si numarul de training-uri au crescut considerabil astfel incat sa raspundem la o gama cat mai larga de nevoie de crestere si dezvoltare. Impreuna cu echipele noastre de management, lucram permanent la personalizarea unor planuri individuale de invatare si dezvoltare imediat ce te decizi sa ni te alaturi. De exemplu, vei avea training-uri tehnice (in class sau online) daca vei avea un rol tehnic sau training-uri de soft skills daca vei interactiona foarte mult cu clientii nostri. In plus, ai acces nelimitat la o platforma online de cursuri si specializari specifice industriei cercetarii de piata dar si domeniilor conexe in care te-ai putea forma alaturi de noi.

Iti multumim pentru mesaj si iti dorim mult succes si in continuare!
Echipa Ipsos Interactive Services

Genul de companie in care sa lucrezi la inceput de cariera

27.01.2020 - Fost angajat - Full time Util (0)

Pro
Colegi ok, atmosfera ok, multe de invatat la inceput

Salutare!

Multumim mult pentru mesajul tau! Intr-adevar, zona de compensatii si beneficii si cea de training si dezvoltare pe termen lung reprezinta aspecte importante si suntem constienti de asta dar mai ales preocupati activ sa imbunatatim lucrurile permanent. Prin urmare, vom urmari si aceste aspecte cu mare atentie, asta insemnand ca vom adapta strategiile noastre viitoare raportat la provocarile business-ului nostru la nivel international dar si ale pietei locale, cat si tinand cont de opiniile si experienta voastra de lucru cu noi.

Iti multumim ca ti-ai facut timp sa ne lasi acest mesaj si iti dorim mult succes si in continuare!
Echipa Ipsos Interactive Services

Companie cu istorie in piata din Romania

22.01.2020 - Fost angajat - Full time Util (1)

Pro
Mediu tanar si dinamic

Conecteaza-te cu Ipsos Interactive Services prin retele sociale
Beneficii companie
Galerie foto
Noutati Ipsos Interactive Services
Un studiu realizat recent de companiile Ipsos din Romania arata ca persoanele cu varste mai mari de 45 de ani isi gasesc cu mai multa ...