iSense Solutions SRL

iSense Solutions SRL

• www.isensesolutions.ro

Acest angajator nu comunică, momentan, despre brandul său în comunitate.

Reprezinți compania?
Activează-ți profilul

Evaluări companie iSense Solutions SRL

O experienta placuta, colegii sunt simpatici si saritori.

12.04.2018 - Angajat - Full time

Pro
In primul rand cred ca e important de mentionat ca atmosfera este una relaxata, dar mediul de lucru este unul profesionist in acelasi timp. Asta este datorat colectivului bine legat ce s-a format, iar chiar si atunci cand vine un intern nou, este primit usor. Eu m-am integrat bine si pot spune ca mi-am facut chiar cativa prieteni in firma :))

In al doilea rand, proiectele pe care am lucrat au fost in general variate (de la chipsuri la masini), unele mai interesante, altele mai putin, dar overall diversitatea face bine. Deci nu este monotonie in munca facuta. Important de mentionat este ca in desfasurarea proiectelor propunerile iti sunt ascultate, oamenii care lucreaza aici sunt deschisi mereu la imbunatatiri.

Alte plusuri ar fi faptul ca exista o cantina si un Mega in cladire, deci mancare poti sa iti iei usor (si ieftin) de acolo.

Contra
Nu pot sa ma gandesc la un minus.. poate faptul ca la inceput nu ai mereu ceva interesant de facut, dar asta vine o data cu experienta.

A, si daca vii cu masina e aproape imposibil sa gasesti locuri de parcare, dar in schimb e foarte aproape de doua statii de metrou (victoriei si romana).

none

Angajat - Full time - Bucuresti - Research Intern
Recomand această firmă cunoscuților.

Ai adăugat deja o contribuție? Intră în contul tău

Voluntariat curat si bataie de joc fata de tineri.

06.07.2017 - Fost angajat 2017 - Full time

Pro
Nu exista partea pro despre aceasta companie sau ba da, la inceput, dupa te alunga cu motive penibile.

Pentru a vizualiza toate informațiile te rugăm să adaugi o contribuție