Jysk Romania SRL

• Site: www.jysk.ro

Evaluari companie Jysk Romania SRL

Un loc de munca la care mergi cu drag , o echipa minunata.

16.04.2019 - Angajat Full time Util (0)

Pro
Pe lângă tort, fructe in fiecare zii, cafea , ni s’au oferit oportunități de avansare fiecărui angajat . In fiecare dimineața fiecărui coleg i se atribuie anumite sarcini si sunt in așa fel organizate încât fiecare sa își poată termina activitățile pe care le are, fără sa se pună presiune din partea șefilor pe noi pentru ca fiecare știe ce are de făcut și nu poti pretinde sa primesti bani pe nimic. Niciodată nu ni s’a reproșat dacă am luat o pauza de 5 minute și nu știu in ce companie ți se mai permite așa ceva ..
într-adevăr au existat seri in care am fost nevoiți sa stam puțin peste program , dar asta s’a întâmplat pentru ca noi nu ne’am organizat in așa fel sa ne terminam activitățile.
Mi se pare normal ca șefii sa petreacă mai mult timp in birou decât pe sala , ei având fata de noi mult mai multe task’uri și activității de birou , însă de fiecare data când ai chemat un șef pe sala a venit și te’a ajutat.
Per total echipa de la Bistrița este o echipa de nota 10 . Ma bucur sa lucrez intr’o echipa și companie ca aceasta .

Contra
Dacă fiecare coleg își face treaba nu trebuie sa existe discuții sau situații neplăcute.

Full time - Asistent vanzari - Bistrita

In nici un an, evolutie de la bine la rau

10.04.2019 - Fost angajat Full time Util (8)

Pro
tort de ziua ta, bonuri de masa in valoare de 15 lei/zi de munca, fructe, salariu putin peste minim, bonusuri si concursuri de vanzari pe diferite produse (un model de perne, saltele etc)

Productiva

25.03.2019 - Angajat Full time Util (8)

Pro
evolutie, productivitate

Reprezentant vânzări

01.03.2019 - Fost angajat Full time Util (6)

Pro
Salariu puțin peste minim pe economie
Tichete de masa

Oferte care ti s-ar potrivi

Locuri de munca Hornbach Romania

Full time

Timisoara,

Locuri de munca Hornbach Romania

Full time

Bucuresti,

Un loc unde reusesti sa slabesti repede si sa iti strici sanatatea

11.02.2019 - Fost angajat Util (6)

Pro
Nimic interesant in aceasta companie.

Transparenta, seriozitate, stabilitatr
Asistent farmacie
Corectitudine, înțelegere, comunicare, respect pentru meserie și profesionalism
Ce aspecte pozitive sa zic?Daca nimerești într-un magazin cu colectiv bun este și echipa bună ...
Concurs
Economist - Contabil